A nejenom připravená. Spisovatelka Lady Collin Campbellová (70), autorka mnoha knih o královské rodině a nově příchozího titulu o vévodech ze Sussexu, tvrdí, že to byl jeden z hlavních důvodů tzv. Megxitu. Požadavek na větší soukromí byl pouhou zástěrkou, Meghan se prý totiž chce prosadit v politice.

„Vím, že má vévodkyně ze Sussexu politické ambice, a bylo mi řečeno, že někdy v budoucnu plánuje kandidaturu na prezidentku,“ svěřila se serveru Daily Mail. „Všechno, co v posledních měsících udělala, odchod z královské rodiny a přestěhování zpátky do Kalifornie, je součástí jejího plánu, do nějž zahrnula i Harryho.“

Video: Jágr a jeho víkend ve Špindlu. Kdo je kráska po boku a jak si užívali? A Vondráčková pálí mosty

Video
délka: 02:38.36

Jágr a jeho víkend ve Špindlu. Kdo je kráska po boku a jak si užívali? A Vondráčková pálí mosty Barbora Horáková, Aleš Brunclík

V posledních několika týdnech Meghan veřejně rozebírá rasismus v Americe a hodnotí situaci, kterou vláda pod vedením prezidenta Donalda Trumpa (74) těžce nezvládá. Do ostřejší kritiky se, jakožto stále čerstvě odchozí členka monarchie, raději nepouští, přestože k tomu nemá daleko.

Coby žena smíšeného původu podle svých slov rasismus na vlastní kůži nezažila, zbytek její rodiny však ano. A právě na systematickém rasismu a stále existujících předsudcích by Meghan mohla stavět kampaň a své stoupence by si určitě našla. Kdo ví, třeba za čtyři roky povede svobodnou, od rasismu zbavenou zemi právě ona.

VIDEO: Radikální změna Slováčkové může mít následky! A jakou dohru má aféra Maroše Kramára

Video
délka: 02:26.64

Radikální změna Slováčkové může mít následky! A jakou dohru má aféra Maroše Kramára Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
84 fotografií