Situace, která nastala, musela vypadat notně dramaticky. Zatímco se královská dvojice se už připravovala na přistání a stroj směřoval k přistání, náhle bylo vše jinak. Letadlo se náhle ostře zvedlo a kapitán ohlásil, že druhý stroj byl „příliš blízko“ na to, aby mohli bezpečně dosednout na zem. Pilot společnosti Quantas Nigel Rosser se pokusil celou situaci údajně odlehčit slovy „získáte alespoň další nádherný výhled na přístav“, přesto se však všichni cestující museli cítit notně vyděšeně.

VIDEO: Nepovedené přistání Harryho a Meghan

Video
délka: 03:17.63
Video se připravuje ...

Nepovedené přistání Harryho a Meghan Reuters

Letadlo s princem Harrym a jeho těhotnou manželkou Meghan pak notnou dobu nad letištěm ještě bezradně kroužilo, než se pokusilo o druhé – již úspěšné – přistání. Na vině bylo podle reportérů společnosti ABC, kteří o celé události jako první informovali, ono druhé letadlo na přistávací dráze. „Rolovalo“ prý totiž příliš pomalu.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se vraceli do Sydney poté, co navštívili ostrov Tonga během své oficiální královské cesty Austrálie a Pacifiku. Muselo to být jistě velice nepříjemné zakončení jinak úspěšného výletu na nedaleké ostrovy, který si mladý, zamilovaný pár užívá takřka jako líbánky. Což je ostatně trnem v oku mnoha anglickým daňovým poplatníkům...

Video
délka: 01:35.96
Video se připravuje ...

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
68 fotografií