Středem pozornosti se hned po nádherné nevěstě stala Meghan, která si své ano s princem Harrym (34) řekla na stejném místě o 146 dnů dřív. Spekulace na sociálních sítích vyprovokoval kabátek Givenchy, který vévodkyně oblékla. Těžký svršek pak neodložila ani ve vytápěné kapli. „Podle toho volného outfitu musí být v tom,“ měli jasno mnozí diskutéři a komentátoři dění ve Windsoru.

Těhotenství by nebylo velkým překvapením. Zdroje z Kensingtonského paláce už po svatbě hlásaly, že se novomanželé začnou o rodinu pokoušet okamžitě. Ostatně to potvrzují i kurzy sázkových kanceláří. Proti těhotenství mluví jen pracovní cesta na ostrovy Tonga a Fidži, kterou Meghan s Harrym tento měsíc chystají. Hrozí zde totiž nákaza virem Zika, který představuje největší nebezpečí právě pro těhotné ženy. Těžko si lze představit, že by pár nenarozené miminko takovému riziku vystavil.

Vévodkyně Kate: Jako Merilyn

Silné poryvy větru způsobily perné chvíle pro nejednoho svatebčana. Především pak pro přítomné dámy, kterým vichr bral klobouky, ničil pracné účesy a nadzvedával sukně. Ušetřena nezůstala ani perfektně upravená vévodkyně Kate (36). Vítr se jí v nestřežený moment opřel do temně fuchsiových šatů ze salonu Alexander McQueen a vyslal sukni vzhůru jako v ikonické scéně z filmu Slaměný vdovec s Marilyn Monroe (†36). Manželka prince Williama (36) však sukni duchapřítomně zachytila dřív, než by odhalila víc, než urozené dámy ukázat smějí.

Fotogalerie
143 fotografií