Dvojice v úterý zahajovala výstavu o Nelsonu Mandelovi (†95) v koncertní síni Queen Elizabeth Hall v Southbank Centre’s, která sleduje jednotlivé etapy jeho života coby vězně, vyjednavače, státníka a prezidenta. Harry už se o něj ostatně zajímal v minulosti a během svého výletu do Jižní Afriky v roce 2015 navštívil jeho celu a setkal se i s vdovou Graçou Machel (72).

Vévodkyně ze Sussexu zvolila pro tuto událost světle růžové trenčkotové šaty s vázáním a výraznými knoflíky, připomínající kabát do deště, značky House of Nonie. Ta má kořeny v Kanadě, kde Meghan Markle ještě coby svobodná žena posledních pár let žila a natáčela zde seriál Suits (Kravaťáci). Růžovou už vynesla několikrát, například na oslavách Trooping the Colour.

Model je přitom k dostání za 623 liber, tedy v přepočtu 18 tisíc korun. I když je možné, že kvůli fanouškům britské královské rodiny bude zajímavý kousek za chvíli vyprodaný, jako tomu bylo už několikrát v minulosti. 

Se šaty sladila Meghan také boty na podpatku i kabelku a vsadila jen na několik minimalistických doplňků. Ovšem nesměl chybět její snubní prsten, který se na prstě asi dost pronese, ovšem vévodkyně často zvedala ruku do vzduchu, snad aby jí ho nikdo nesebral.

Možná ale jen nevěděla, co s rukama. Občas si totiž prohrábla i tmavé vlasy, které měla sčesané dozadu do neúhledného drdůlku, a neposlušné pramínky si strkala za ucho.

VIDEO: S vlasy ve větru Meghan trochu bojovala i během první oficiální cesty s královnou Alžbětou.

Video
délka: 02:48
1080p 720p 360p

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

 

Fotogalerie
106 fotografií