Když vévodkyně ze Sussexu na začátku týdne vstoupila na stadion s upraveným trávníkem v lodičkách na jehlovém podpatku, všichni se divili, proč nezvolila pohodlnější a sportovnější obuv.

Jenže při její výšce 167 cm je příliš malá na to, aby mohla stát vedle prince Harryho (33), který měří 185 centimetrů, bez podpatků. Výškový rozdíl by totiž na fotografiích nepůsobil dobře a manželé by vypadali nevyrovnaně, proto musí Meghan svůj nižší vzrůst dorovnat pomocí podpatků.

„Páry s velkým výškovým rozdílem vypadají na fotografiích nevyváženě a často pak ten menší z páru vypadá ještě daleko menší, než ve skutečnosti je, a ke svému partnerovi tak stále vzhlíží vzhůru,“ vysvětlil fotograf celebrit Glenn Gratton britským médiím.

Z toho důvodu Meghan zvolila kozačky na vysokém podpatku i v momentě, kdy na sobě měla džíny, tričko s límečkem a kabátek, když s Harrym v dubnu navštívili sportovní hry na jedné univerzitě.

Vévodkyně Kate si ale tenisky nebo sandále může dovolit. Zatímco ona měří 177 centimetrů, její manžel princ William (36) je vysoký 188 cm. Rozdíl mezi nimi na fotografiích není tedy tak znatelný.

Fotogalerie
48 fotografií