22. duben 2019

Největší skandály prince Harryho: Pletky s dominou, mejdany a uniforma fašisty!

/
 • Největší skandály prince Harryho: Pletky s dominou, mejdany a uniforma fašisty!
  16. května 2018 ● 13:16
   

  Princ Harry (33) má těsně před svatbou s Meghan Markle (36), ale žádnou velkou rozlučku se svobodou zřejmě nechystá. Své bouřlivé období, kdy ho zajímalo hlavně víno, ženy a zpěv, už má totiž za sebou. Připomeňte si jeho největší skandály!

 • 1.

  Mladý Hitler

  V necelých jednadvaceti letech dělá člověk blbosti a Harry nebyl výjimkou. V roce 2005 se v britském The Sun objevila fotografie z maškarního večírku, kam princ dorazil v kostýmu nacistického polního maršála Erwina Rommela, tedy v uniformě včetně hákového kříže na pravé ruce.

  Navíc byl vyfocen se sklenkou whisky v jedné ruce a s cigaretou v druhé. Propukl tím mezinárodní diplomatický skandál a noviny plnily titulky, podle nichž je Harry nacista či dokonce mladý Hitler.

  Sám mladík se musel tehdy hodně omlouvat a kát před světem. „Je mi líto, pokud jsem tím někoho urazil nebo uvedl do rozpaků. Byl to špatně zvolený kostým a já se omlouvám,“ nechal se tehdy slyšet.

  Jeho fotky plnily noviny.

 • 2.

  Šňupání vodky

  Druhorozený syn prince Charlese (69) a zesnulé princezny Diany (†36) se pořádně vybarvil také v listopadu 2006, když se pustil do smrtelně nebezpečné hry. Na party s kamarády zkoušel šňupat vodku, což může člověka na místě i zabít. Navíc se přitom nechal natočit a video se téměř o rok později dostalo na veřejnost a pořádně zdvihlo ze židle nejen jeho babičku, královnu Alžbětu II. (92), ale i veřejnost.

  Už jen proto, že klukovinu tehdy dvaadvacetiletý Harry provedl během služby s vojenským plukem v Namibii. Mnohým představitelům armády se jeho chování nezdálo vhodné pro budoucího důstojníka.

  SLEDUJTE ŽIVÉ SVATEBNÍ STUDIO S HOSTY I MÓDNÍ POLICIÍ! V SOBOTU OD 11 HODIN NA BLESK.CZ

  Princ Harry šňupal vodku.

  Princ Harry šňupal vodku.

 • 3.

  Rasista, nebo jen vtipálek?

  Harry se přesto kariéry v armádě nevzdal a v letech 2007–2008 odjel i přes nesouhlas rodiny na misi do Afghánistánu. Jenže se o tom dozvěděla média a způsobilo to poprask, takže musel být po 77 dnech odvolán. V roce 2008 se pak provalila nahrávka, kde se Harry »blýskl« poněkud kontroverzním výrokem, kvůli kterému byl považován za rasistu.

  O svém spolubojovníkovi totiž řekl: „Á, tady náš kámoš pakoš… Ahmed.“ I když se asi jednalo jen o přátelské rýpání, pakoš je ve skutečnosti označení pro přistěhovalce z Pákistánu či dokonce muslimského zajatce. Princ se hájil, že to neřekl ve zlé vůli a že nechtěl nikoho urazit. Přesto se za to omluvil.

  Princ Harry pronesl rasistickou poznámku.
   

 • 4.

  Mejdany a chlast

  Harry byl hned několikrát nachytán během pařby. Jednou se například vypotácel z nočního klubu a dostal se do rvačky s jedním z fotografů, kteří ho obklíčili. Podobný incident se o pár let později opakoval, jen s tím rozdílem, že zrzek tentokrát na fotografa údajně jen upadl. Jiný jeho opilý taneček pak skončil zase pádem do bazénu.

  Harry pařil i v mokré košili.

   

 • 5.

  Nahá pařba ve Vegas

  V srpnu 2012 se Harrymu jeden obzvlášť bujarý večírek asi vymkl z rukou. Asi měl dojem, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Nejenže tam v jednom kuse pil a bavil se, ale dokonce skončil nahý v objetí s blonďatou slečnou.

  Snímky z Las Vegas pak obletěly svět, který tak mohl vidět prince v celé jeho kráse. Ještě že svůj největší klenot si zakrýval rukama. I tak byla ale královská rodina na prášky a královna dokonce zakazovala fotky zveřejňovat, i když nakonec marně. Dokonce pak vznikla i řada parodií. Shodou okolností byl krátce nato Harry vyslán na další misi do Afghánistánu, i když mluvčí paláce tvrdil, že to nemá souvislost.

  Snímek prince Harryho z hotelové party

 • 6.

  Domina a vibrátor s podobiznou Harryho

  Posléze se navíc ozvala také blondýnka z fotek z Las Vegas. Američanka Carrie Reichert tvrdila, že s Harrym prožila i intimní chvilky. „Svléknul mě do bikin. Pak jsme se líbali asi 15 až 20 minut. Řekl mi, že jsem úžasná a skvělá. To bylo od něj sladké,“ líčila tehdy žena, kterou ale princ zapřel a tvrdil, že ji nikdy neviděl a na party nezval. Nakonec se z ní navíc vyklubala i domina a kriminálnice, která prodává falešné šeky. 

  V roce 2016 se ale rozhodla pro změnu kariéry a znovu přiživila někdejší slávu. Tvrdila, že s princem spala a navíc začala prodávat vlastní set sexuálních pomůcek (sexy spodní prádélko, malý kožený bičík černé barvy, ozdobná korunka i pouta) včetně vibrátoru s podobiznou Harryho.

  Set sexuálních pomůcek s názvem Princ a já zdobí podobizna prince Harryho.
  Domina Carrie Reichert alias Carrie Royale se svými produkty
   

 • 7.

  Tvář gay baru

  V roce 2013 se Harry vrátil z Afghánistánu a skončil v armádě. I když se zdálo, že se uklidnil, jedna aféra ho přece jen čekala. Jeden gay bar v Londýně si ho totiž zvolil za »maskota« a použil jeho podobu do reklamy. Polonahý Harry tak lákal homosexuály za zábavou.

  Princ Harry má prostě smůlu. Londýnský gay bar ho použil pro svou reklamu.

  VIDEO: Poslední dobou Harry působí spíše jako pohodář, který se nebojí vtipkovat na veřejnosti. Podívejte se, jak se popasoval s malou holčičkou, která mu kradla popcorn.

  Video
  délka: 01:48
  720p 360p

  Princ Harry vtipkoval s drzou holčičkou, která mu ujídala popcorn. Jeho reakce byla dokonalá! hellogiggles.com

   

  Fotogalerie
  177 fotografií

Porod vévodkyně Meghan

Termín porodu Jméno pro dítě Královský protokol při porodu Kde bude Meghan rodit Kdy se o dítěti dozví veřejnost Plán porodu

Vévodkyně Meghan a princ Harry očekávají svého prvního potomka na přelomu dubna a května. Blesk.cz vám přináší vše důležité o královském porodu.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy