Princ William se po několika měsících vrátil do práce. Opět bude létat s vrtulníkem a zachraňovat životy Angličanů. Při nástupu do služby na něj ale čekalo velmi příjemné překvapení. Parťačku mu bude dělat pohledná lékařka Gemma Mullen (33), kterou si přihlížející celkem pochopitelně spletli s Williamovou manželkou Kate. Podoba mezi nimi je totiž neskutečná!

William a Gemma budou tvořit impozantní tým. Princ William má zkušenosti s pilotováním z vojenských misí, kde jako člen Královského letectva (RAF) sloužil v letecké a záchranné službě. Gemma Mullen předtím sloužila jako lékařka letecké záchranné služby v Londýně. Na seznamování první den ale moc času nebylo. Dvě hodiny po nástupu do služby už jako tým poprvé odletěli zachraňovat životy.

Vévodkyně Kate se ale o manžela bát nemusí. Princ William ani v práci nedokázal myslet na nic jiného než na rodinu. „Všechno je úžasné, (princezna Charlotte) je klenot z nebes,“ rozplýval se William nad dcerkou. „Na druhou stranu je to spoustu zodpovědnosti, obzvláště, když je kolem George – je to malý rošťák,“ přiznal princ. „Catherine je skvělá matka a jsem na ni moc pyšný,“ dodal na adresu své milované manželky.

Fotogalerie
10 fotografií