Krásná Kate bude muset sfouknout svých 32 svíček na narozeninovém dortu bez prince Williama. Na svou krásnou manželku se ovšem princ nevykašlal, v den jejích narozenin bude ve škole. William začal navštěvovat desetidenní kurz managmentu zemědělství na univerzitě v Cambridge.

Vévodkyně Kate tak začala lehce oslavovat sama po svém už včera. Společně se svou matkou Carole vyrazila do města, kde navštívila několik obchodů. Dnešní den tak stráví pravděpodobně se svým synem Georgem a svou matkou, otcem, sestrou Pippou a bratrem Jamesem.

Jak šel čas s Kate Middleton

Kate se narodila v britském Readingu jako nejstarší ze tří sourozenců. Její rodiče se krátce po jejím narození odstěhovali do Jordánska, kde Kate navštěvovala mateřskou školu.

Než potkala svého osudového muže prince Williama, studovala chemii, biologii a umění na střední škole v Marlborough College. Williama obdivovala ještě předtím než se seznámili na Univerzitě v St. Andrews. Podle všeho měla doma vylepeny plakáty s jeho podobiznou.

Rozchod s Williamem

Milenci spolu začali chodit v roce 2003, po čtyřech letech se však rozešli. Kate údajně neunesla Williamovo flirtování s jinými dívkami. Její matka do ní hučela tak dlouho, až Kate Williamovi odpustila a pár se dal znovu dohromady. V říjnu 2010 Kate dosáhla svého. William ji požádal o ruku.

Svatba byla velkolepá. Kdo nemohl jejich sňatek sledovat na vlastní oči, byl doslova nalepen na televizní obrazovce. Kate s Williamem se brali 29. dubna 2011. Novomanželé podepsali předmanželskou smlouvu.

Za rozvod Kate dostane 17 milionů liber

V případě rozvodu by vévodkyně ztratila vliv na výchovu svých dětí, ztratila by veškeré tituly, nesměla by obývat žádnou z královských rezidencí. Královská rodina by ji však „vyplatila“ částkou 17 milionů liber a dostávala by pravidelný měsíční důchod.

Jenomže tohle je prozatím jenom "sejčkování". Novomanželé stále zamilovaní. Rok po svatbě Kate otěhotněla a 22. července 2013 porodila následovníka britského trůnu prince George.

Jediné, co může Kate trápit, je to, že královna Alžběta II. není z vévodkyně nadšená o nic více, než byla z Williamovy matky Diany. Ani jedna totiž nepochází ze šlechtické a urozené rodiny. Obě se však staly miláčky britského národa.