Matouš (20), starvisor v Adidasu

Matouš (20)

Starvisor v Adidasu

Košili zn. Michael Kors si pořídil v americkém outletu, rolák v H&M, bunda je od konfekční zn. Bershka, boty od Adidas a kalhoty od OG Pants. Matouš se nechal slyšet, že tento styl je pro něj typický, spojení Korse a Adidasu hodně provokativní a dodal, že čím víc lidí si jej všimne, tím je spokojenější. Proto také oblékl bundu naruby, neboť to podle něj extravaganci umocnilo s tím, že se mu zdála imitace beránka atraktivnější.

P.S.

Na spojení Korse s Adidasem na rozdíl od Matouše nic pozoruhodného nevidím. Základ černobílého, akcentem červené oživeného outfitu je dobrý. Bohužel bunda s lacinou napodobeninou kožešiny je stylistickým průšvihem.

Známka: 3-

Klára Bělohlávková (17), studentka arcibiskupského gymnázia

Klára Bělohlávková (17)

Studentka arcibiskupského gymnázia

Má slabost pro vintage šatník, jehož kousky ráda kombinuje se stylem street wear. Tentokrát zůstala u vintage: kalhoty jsou po babičce, bunda ze seconhandu, klobouk má také svou historii. Zlaté lodičky pochází od zn. Aldo. Kabelka od Diora a šáteček měly podtrhnout dojem osobitosti.

P.S.

Klára outfit kromě taštičky ocenila na tři tisíce. Dior kabelka prý stála desetkrát víc, ale špatný, pro typ nositelky totálně neslušivý styling nevylepšila.

Známka: 5

Dominika, studentka UMPRUM, obor sklo

Dominika

Studentka UMPRUM, obor sklo

Má ráda módu čtyřicátých let, za parádu utrácí nárazově podle potřeby a ráda kombinuje drahé oblečení s dobrou levnější konfekcí. V tomto outfitu luxus představuje kašmírový svetr v kombinaci s šaty z druhé ruky a baseballovou bundou a kšiltovkou.

P.S.

Nic nového, nijak osobitého, ale dobré to je. Až na semišové boty, které se stylem nehodí. Chtělo by to robustnější boty nad kotníky, které jsou navíc in.

Známka: 3

 

Simona (23), spisovatelka
 

Simona (23)

Spisovatelka

Má ráda vintage styl, kreativně předělané z módy vyšlé svršky, a vychytávky ze seconhandů. To vše se snaží povýšit styl pečetícími luxusními doplňky, jakými jsou boty či kabelky. Kombinéza od španělsko-anglické designérky Nickinki vyšla Simonu na osmdesát pět liber. Trendy ledvinka je z dílny slovenské návrhářky Vivien Babicové, střevíce od zn. Zara.

P.S.

Simona to dala v požadované čistotě stylu na výbornou. Působí přirozeně, křečovitá snaha zaujmout je jí vzdálená.

Známka: 1

Fotogalerie
5 fotografií