18. září 2019
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita

Bujaré narozeniny TV Nova? Paráda s ručením omezeným

/
 • Módní policie: Bujaré narozeniny TV Nova? Paráda s ručením omezeným
  9. února 2019 ● 05:15

  První celoplošná soukromá televizní stanice v Česku jménem Nova uspořádala v pražském Obecním domě k pětadvacátému výročí své úspěšné existence grandiózní večírek. Pozvala na něj nynější i někdejší tváře obrazovky. Současné i již tzv. odvařené persony šoubyznysu. Osobnosti z různých sfér společnosti, politiky nevyjímaje. Nechyběl premiér Babiš s chotí ani exprezident Václav Klaus.

 • 1.  Zpravodajskými médii a agenturami pořízené záběry z party pouze mapují příchody ve tmě a za deště. Snímky z průběhu večera, pózování přítomných před nezbytnou fotostěnou, byly zcela v režii Novy, jež v P.R. prezentaci akce dala přednost tvářím obrazovky, protagonistům nesmrtelných seriálů Ulice či Ordinace v růžové zahradě.

  Různorodost skvadry pozvaných dávala jasně na vědomí, že půjde o další, pro českou společnost tak typický matrix nesourodosti. Boj noblesy s deficitem kultivovanosti. A tak se také stalo. Sportovní bundy přes obleky, casual kabátky ke společenským šatům, velké kabely a další zvěrstva nebyly výjimkou.

 • 2.

  Inna Puhajková: Atak erotiky


  Inna Puhajková


  Narozeninová oslava měla charakter oficiální party nikoli dlouhé róby vyžadujícího gala večera. Příhodné tedy byly variace malých večerních, koktejlky včetně společenských kalhotových kostýmů. Styling jako takový je dobrý, nicméně k zadku sahající vysoký rozparek a ňadra vystavující dekolt jsou tu rovněž přes čáru.

  3

 • 3.

  Andrej a Monika Babišovi: Ano s výhradou  Andrej a Monika Babišovi

  Bílý kalhotový kostým s pánským sakem v princes linii tsunami černé na večírku příjemně oživil. Cigaretové kalhoty dlaň nad kotník jsou slušivé. Jehlové sandálky i psaníčko ladí. Nápadné náušnice však představují položku navíc, klenoty na ruce by stačily. Oblek premiéra by po celém dni potřeboval napářkou zkultivovat a luxusní střevíce s traktorovým profilem podrážky jsou na hogo fogo party nemístné.

  2

 • 4.

  Bára Štěpánová: Nezvládnutá alternativa  Bára Štěpánová


  Nic proti ležérní, společenská pravidla hry respektující eleganci, kterou formální večírek unese. Příkladem budiž přes hruď zavěšená kabelka a uzavřené pouzdro šatů se zajímavými průstřihy ve vnitřním švu rukávů. O monolitu černé lze jistě polemizovat, ale o špatné volbě poněkud lacině efektních podkolenek a módních šňěrovacích bot pod lýtko ne.

  4

 • 5.

  Václav Klaus: Tah dandyho  Václav Klaus


  Bývalý prezident naší republiky měl vždy v kuloárech pověst jemně narcistního parádníka, jenž si dává na garderobě záležet. Pověsti dostojí až na pár stylistických kolapsů nedávné minulosti i dnes. Důkazem je i navy modrý, nafialovělým proužkem vytkávaný oblek s do barvy pečlivě vyladěným kapesníčkem a vázankou.

  1

 • 6.

  Jan Cina a Petr Vančura: Harmonie v páru


  Jan Cina a Petr Vančura


  Charismatický mladý herec, jenž se také stal hvězdou televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, patří k menšině mužů v šoubyznysu, kteří si s módou rozumí, etiketu ctí. O jeho osobitosti mimo jiné svědčí i dekor úzkých nohavic. Svrchníky obou pánů obstojí na jedničku a Petr, životní partner Jana, outfitem nezaostává.

  1

 • 7.

  Renata Langmannová a Ondřej Novotný: Dekolt k diskuzi  Renata Langmannová s manželem


  V zahraničí často pracující Česká Miss 2006 dává přednost klasice. K extravaganci netíhne. Tomuto stylu odpovídá i kalhotový kostým hořčicové barvy s dlouhým pod boky sahajícím pasem a zajímavým prvkem přehybu u pasu. Atakem vnad korunovaný ordinérně působící top ze syntetické krajky ale kultivovanou eleganci popírá. K outfitu manžela nelze nic namítnout.

  2

 • 8.

  Petra Svoboda: Ostudná volba  Petra Svoboda


  Sexy ženami se to ve zpravodajství TV Nova jen hemží. Se vkusem jsou však mnohé dosti, jak se říká, na štíru. Občas se to týká i Petry Svobody, která je schopná si vzít k světlým pouzdrovým koktejlkám a páskovým střevíčkům na vysoké podrážce jež mají slávu za sebou, sportovní prošívaný kabát. Vskutku neomluvitelné.

  5

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy