„Bývalý premiér Nečas zvolil vestou doplněný, dojem serióznosti umocňující vlněný oblek v britském stylu. Nahnědlé tóny luxusních polobotek jsou k světlému antracitu netradiční kombinací, jež outfit zajímavě odlehčí. Na rozdíl od pískového koženého opasku, který se v rozepnuté vestě vyjímá až příliš tvrdě. Barva košile sedí, brýle, účes a strniště vousů jednotnému stylu image nahrávají.

V tónině antracitu se nesou i rovné, se stylem Chanel koketující a křivky těla vykreslující kostýmkové šaty, jež obžalovaná paní Jana k soudu oblékla. Vzhledem k tomu, že jde o civilní záležitost, silné punčochy rozhodně projdou a hrubému reliéfnímu materiálu šatů konvenují stejně jako lodičky se silným podpatkem.

Video
délka: 00:45.20

Jana Nečasová redakce Blesk TV

Při pohledu na ženu, jejíž kauza stála nynějšího manžela, tenkrát tajeného milence, místo premiéra státu, nelze než konstatovat, že vypadá mnohem kultivovaněji, než v době kdy šéfovala Úřadu vlády a decentní look byl u ní mnohem více žádoucí.

K takovému dojmu přispěl i fakt, že se oprostila od loken, hřívy napletených vlasů, které decentně zkrátila. A mnohem vytříbenější je i styl bývalého předsedy vlády. V tomto směru oběma odchod ze scény prospěl, i když je to zjištění dosti bizarní,“ zhodnotila Františka manžele Nečasovy u začátku hlavního líčení, které však bylo odročené na leden 2015.

Fotogalerie
24 fotografií