Přehlídka japonské návrhářky Hirono v rezidenci pražského primátora a následný večírek časopisu Harper´s Bazaar velké večerní, tzv. BLACK TIE, nediktovaly. Předepsaný oděv těchto podniků byl TRES CHIC, což je termín pro dress code, který striktní formálností nesvazuje a za účasti nutné elegance dává prostor fantazii, extravaganci, originalitě.

Bohužel jen málokterý z hostů zmíněných akcí této šance projevit svou jedinečnost jaksepatří využil. A pokud se o to pokusil, tak mnohdy s výsledkem budícím rozpaky. Lidem milovaná zpěvačka Lucie Vondráčková a ambiciózní tvář zpravodajství TV Nova Emma Smetana pak patřily k parádnicím, které v úkolu zcela propadly.

Vondráčková se zřejmě nechala ovlivnit diskutabilní kreativitou své dvorní návrhářky, modistky Libky Safr, s níž první večer Týden módy v Praze absolvovala. Jejich modýlky si byly mimochodem velmi podobné. Výsledkem byla neforemná tetka, v niž se půvabná zpěvačka se sexy křivkami proměnila.

A Emma Smetana dopadla ještě hůř, když jedinečnost ve stylingu směřovala k rádoby hravému, k rádoby uličnickému a společenskou příležitost zcela ignorujícímu outfitu.

Podívejte se, jak přehlídka značky Saphir East vypadala!

Video
délka: 01:49.39

Odhalená ňadra a extravagantní modely! To je první přehlídka na Týdnu módy v Praze Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Fotogalerie
3 fotografie