I letos se v Karlových Varech konala jedna z nejvýraznějších společenských událostí mezinárodního filmového festivalu, kterou si známá jména českého showbyznysu rozhodně nenechala ujít.
Mezi prvními dorazila Andrea Bartošková, tentokrát poprvé bez svého milovaného manžela Jiřího Bartošky, který nás opustil začátkem května. Na červený koberec vstoupila v dlouhých bílých šatech s květinovým vzorem. Černou barvu, symbolizující smutek, zvolila alespoň u doplňků, tedy kabelky, bot a šátku, které nesly tichou vzpomínku na Bartošku. Naopak o něco později dorazil její syn Janek, kterého doprovázela kamarádka, indická režisérka.
Modelka Nikol Švantnerová zvolila výraznou růžovou róbu z dílny návrháře Jakuba Ponera, který ji na akci také doprovodil. Její partner totiž zůstal doma. „On tyhle akce moc nevyhledává a někdo musí hlídat naši dceru,“ prozradila Blesku. Modelka se pochlubila i nedávnou úpravou prsou, kterou podstoupila po porodu. Zároveň ale dodala, že další zákroky zatím neplánuje.
Slavnostní galavečer Českých lvů: Bartoška zase ostrouhal! Prokletí trvá už 25 let. Markéta Reinischová
Na akci nemohl chybět ani zpěvák Milan Peroutka, v zapůjčeném obleku od britského módního návrháře Alexandera McQueena, zpěvačka Kateřina Mátlová v rudých šatech s balonovými rukávy nebo herečka Žofie Dařbujánová, která vynesla šaty po kamarádce burlesce. Dorazil také Pavol Habera se svou partnerkou Danielou Peštovou, ale i Jaromír Jágr s Dominikou Branišovou.
Poprvé se společenské akce zúčastnila Linda Górecká, čerstvá vítězka soutěže Miss Czech Republic. Do Varů dorazila především pracovně, ale právě v rámci UniCredit party si udělala čas i na zábavu. „Dnes jsem měla poslední přehlídku a teď si to konečně začnu užívat,“ svěřila se s úsměvem.
Herečka Hana Vagnerová zaujala netradičním účesem, který na první pohled vypadal, jako by si nechala zkrátit vlasy. Nakonec ale přiznala, že šlo jen o rafinovaně upravený styling, který krátký sestřih pouze věrohodně napodobil.
Bývalá první dáma Dagmar Havlová dorazila v elegantních dlouhých černých šatech, na jejichž návrhu se částečně podílela. „Jenom jsem chtěla, aby to bylo v těchto barvách kvůli Jiřímu Bartoškovi,“ prozradila upřímně.
Modelka Andrea Verešová se na večírku objevila v nádherných bílých šatech od návrhářky Zuzany Lešák Černé. A i když v nich vypadala dokonale, necítila se úplně ve své kůži, jelikož bere antibiotika. I pití alkoholu tak měla v plánu jen symbolicky. „Maximálně si dám přípitek, ale určitě se budu šetřit,“ uvedla svým lehce chraplavým hlasem.
Jako další zazářily také moderátorka Iveta Vítová Lutovská a herečky Sára Milfajtová a Nikol Kouklová.