Muzikálovému herci se v poslední době daří. Po úspěšné roli Rockyho si držitel Thalie zahraje dalšího svalovce. Na Tarzana se již tvrdě připravuje několik měsíců. „Nejvíce se snažím trénovat úchopy, protože jak visím na těch lanech, tak to klouže,“ říká Pecha.

Role Tarzana není jen o zpěvu a herectví, ale člověk k tomu musí být i akrobat a zároveň musí umět udržet partnerku při poměrně náročných choreografiích. „Trénuju a věřím, že to zvládnu,“ dodává sebevědomě. Na filmovém festivalu se ukázal jen na otočku, aby pozdravil kamarády.

Společně s Jaromírem Noskem (41) míchal drinky ostatním. Sám si, ale přicucl jenom dvakrát. „Jedeme s mou krásnou snoubenkou na dovolenou, tak musíme balit a vyrážíme na letiště,“ prozradil své plány.

V této chvíli už chytají bronz na ostrově Kypr. Nabírají tam mimo jiné síly na přípravy jejich obřadu, který proběhne v září. „Už máme vybrané místo, je to nejstarší kostel v Evropě, na Slovensku, kousek od hranic s Českou republikou. Je to tam nádherné,“ prozradil zpěvák.

Fotogalerie
40 fotografií