"Hodně dlouho jsem za své vyvinuté přednosti styděla a všelijak je skrývala, ale jak věkem zjišťuji, byla to blbost. Takže teď, kdy ještě nezapůsobila zemská přitažlivost, je dávám na odiv," přiznala Blesk.cz herečka, která své vnady vystavila ve starých šatech.

"Moje dvorní návrhářka Beáta Rajská mi ušila nádherné šaty, ale byly tak odhalené, že když jsem si je oblékla, tak jsem v téhle zimě, co je letos ve Varech, málem zmrzla. Tudíž jsem musela sáhnou pro tyhle černé šaty, které jsem si kdysi koupila v Las Vegas. Nejsou tak honosné jako od ty od Beátky, ale víc hřejí a mají větší výstřih," prozradila s úsměvem Švandová.

Video
délka: 01:20.43
360p 240p

Jana Švandová se ve svém věku nebojí ukázat své přednosti v pořádném výstřihu Jan Jedlička

Nestárnoucí filmovou hvězdu do Karlových Varů doprovodil manžel Pavel Satorie. Jana jako každý rok i letos oslaví na festivalu narozeniny (3. července). "Jaká bude oslava? No, určitě si s manželem a přáteli dáme něco dobrého k jídlu, a zapijeme to dobrým vínem. A jako už několik let si něco dobrého dáme v restauraci v Embassy," říká herečka, která se naposledy objevila ve vinařské komedii 2Bobule.

Fotogalerie
23 fotografií