17. červenec 2019
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra

Lesk a bída letošních Varů: Umanutá Uma, zabijácký dekolt Čvančarové a opuštěný Gregor

/
 • Lesk a bída letošních Varů! Co se odehrálo v průběhu uplynulého týdne?
  10. července 2017 ● 05:00
   

  V sobotu skončil již 52. ročník filmového festivalu v Karlových Varech a jako každý rok tam bylo pěkně rušno. Do lázeňského města se sjela celá řada celebrit, a to jak českých, tak i zahraničních. Hlavními hvězdami byla hollywoodská herečka Uma Thurman a fešák z filmu Avenger Jeremy Renner. O filmy však až tak nešlo. Červený koberec, honosné večírky nebo jen přátelský pokec na kolonádě. Prostě kdo nebyl ve Varech, jako by nebyl.

 • 1.

  Hvězda týdne: Uma Thurman

  Americká kráska měla pěkný frmol. Proto také  přijela už ve čtvrtek, aby načerpala síly a na páteční zahájení byla svěží. Herečka však čtvrteční volný den netrávila schovaná v hotelu, ale vydala se prozkoumat Karlovy Vary. Při procházce se schovávala pod obří kapuci, aby ji nikdo neodhalil. Na samotné zahájení dorazila v bílých šatech a v kinosále hotelu Thermal převzala ocenění Křišťálový glóbus. V sobotu se jako stará kamarádka pozdravila s Dagmar Havlovou při odhalení busty jejího zesnulého manžela a pak si zašla na nákup do zlatnictví a pro suvenýry. V neděli pozdravila diváky v letním kině před promítáním svého slavného filmu Kill Bill a konečně svolila k natáčení pořadu Na plovárně s Markem Ebenem, o kterém zpočátku nechtěla ani slyšet. Jinak ale rozhovory odmítala a zrušila i tiskovku. Nezapomněla zavítat do Prahy a po pěti dnech se sbalila a odletěla domů.

  Uma Thurman

  Uma Thurman na červeném koberci: Čekal ji jásot, z focení ale utekla!

  Video
  délka: 02:27

  Uma Thurman na červeném koberci: Čekal ji jásot, z focení ale utekla! Jan Jedlička

  Uma Thurman v letním kině:

  Video
  délka: 02:33

  Uma Thurman v letním kině Blesk TV

 • 2.

  Nohy týdne: Podrápaná Pizingerová

  Na festivalu nechyběla ani Vendula Pizingerová (45). Na červený koberec dorazila v elegantních šatech. Víc než šaty však poutaly pozornost její nohy, které měla poznamenané krvavými šrámy. Nakonec už ani nevydržela na podpatcích a odcházela po dlažbě bosa.

  Vendula Svobodová-Pizingerová ve Varech.

  Vendula ukázala poškrábané nohy.

 • 3.

  Setkání týdne: Prezident a kardinál

  O čempak asi diskutovali? Jiří Bartoška (70) byl přistižen na obědě s kardinálem Dominikem Dukou (74). Dvojice se sešla v jedné z restaurací v karlovarské ulici. Kdo ví, o čem si ti dva povídali, jistě si ale vyměnili cenné zkušenosti. 

  Pánové Bartoška a Duka obědvali na terase.

  Dominik Duka a Jiří Bartoška během filmového festivalu v Karlových Varech

 • 4.

  Krásky týdne: Peštová pařila bez dětí

  Do lázeňského města vyrazila i topmodelka Daniela Peštová s přítelem Palo Haberou. Slavný pár nechal potomky u modelčiných rodičů, a tak si udělal dovolenou plnou kultury. Modelka a hudebník se hodili do gala a vyrazili na pár večírků.

  Daniela Peštová a Pavol Habera

  Daniela Peštová ve Varech večírek za večírkem: Už jsem z toho unavená!

  Video
  délka: 01:05

  Daniela Peštová ve Varech večírek za večírkem: Už jsem z toho unavená! Blesk TV

 • 5.

  Kurková chtěla pivo

  Ze Spojených států do rodné země zavítala topmodelka Karolína Kurková. Do Varů se vypravila po dlouhých deseti letech! Nejvíc se prý těšila na pivo s ředitelem festivalu Bartoškou. Manžela a dva syny ale nechala doma a společnost jí dělal Bartoškův syn Janek.

  Karolína Kurková a Janek Bartoška

  Karolina Kurková

  Topmodelka Karolína Kurková: Práci na hřebík ještě nepověsím!

  Video
  délka: 02:10

  Topmodelka Karolína Kurková: Práci na hřebík ještě nepověsím! Blesk TV

 • 6.

  Tři blonďáci

  Dvěma kráskám dělal garde Zdeněk Piškula (19). Vedle něho se totiž točily dvě krásné blondýnky Veronika Vařeková (40) a Tereza Maxová (45)! Z party se může pochlubit fotkami se slavnými kráskami, ale také špičkováním, kterého se mu od nich dostalo. Všimly si totiž nejen jeho výšky, ale také věku a vtipkovaly, že by klidně mohl být jejich syn, což idol dívek jistě nelibě nesl.

  Zdeněk ve společnosti topmodelek

  Zdeněk ve společnosti topmodelek

 • 7.

  Samotář týdne: Brzobohatý seděl sám

   Ulicemi Varů bloumal sám Ondřej Gregor Brzobohatý (34). Herec a muzikant si zašel sám na oběd a popíjel víno. Společnost mu dělal jen mobil. Ještě že ho měl Ondřej u sebe, jinak by se sám unudil! Kdepak nechal manželku Taťánu (29)?  

  Ondřeji dělal společnost mobil.

 • 8.

  Čvančarová a její obří dekolt

  Do Karlových Varů se vypravila i Jitka Čvančarová (39) s manželem Petrem Čadkem (38). Jakmile se herečka na zahájení filmového festivalu objevila na červeném koberci, pozornost upoutala její odvážná róba. Své kypré tvary totiž nacpala do odvážných sexy šatů s obrovským dekoltem. Muži se tak opravdu měli na co dívat.

  Celé šaty jsou krásné.

  Od prsou Jitky se nemohla odtrhnout ani Aňa Geislerová.

  Megadekolt Jitky Čvančarové ve Varech: Nejsem žádná stydlinka!

  Video
  délka: 01:49

  Megadekolt Jitky Čvančarové ve Varech: Nejsem žádná stydlinka! redakce Blesk

  Fotogalerie
  23 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 28

tomik007: NEJLEPSI NA FESTIVALU byly ty mrtvoly namotany v igelitu - to si i kardinal urczite prisel na svy

(11. 07. 2017 01:31)

janka69: keď už sa píše , že na akej úrovni je festival -- čvančarovú by som tam takto oblečenú nepustila , to sa nevidí že vyzerá jej výstrih ako riť ??? nevedia sa žienky obliesť - na pár výnimiek

(10. 07. 2017 23:38)

majojo: No ona Uma už taky není první třída, to by nejezdila do Varů.

(10. 07. 2017 21:35)

daity: Musela jsem se svléct manžel si zapoměl doma peněženku a neměli jsme na hotel, dědictví už vysychá a já taky.A ta moje liška zrzavá nic lepšího nevymyslela.

(10. 07. 2017 20:13)

daity: Tak proč se ta co není stydlivka tak halí,Když mám pobožný kozy a je tam kardinál tak je vypustím ven a to by v tom byl čert aby neviseli až ke kolenům.

(10. 07. 2017 20:01)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy