Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Dekadentní maškarní očima Iny T.: Bizarní Ornella, Sharlota mimo, podprsenková trefa Moravcové

/
 • Ina T. si posvítila na Ples Sobje.
  27. února 2023 ● 05:00

  Dekadentní, rouškou tajemna a originality obestřený ples Sobje i letos prokázal svoje jedinečné postavení mezi společenskými akcemi. Bál, kde luxusní šampaňské teklo proudem i letos, vyžadoval masku, v jasně zadaném dress code Unisex tuxedo, jež mělo zároveň prezentovat vnitřního super hrdinu. Jak se s nelehkým zadáním popraly slavné tváře, které pro tento speciální večer odhodily veškeré zábrany?

 • 1.

  Zuzana Stivínová (49) - Jen s drobnou výtkou 2

  Silným charismatem vládnoucí herečka, jež je pro svoji osobitost v oblékání, pro které nevyužívá stylistu, označována za stylovou ikonu, dorazila na ples v outfitu z vlastního, značně rozsáhlého šatníku. Černý zavinovací overal v délce mini herečka navrstvila se smokingovým sakem s kontrastní bílou klopou do špice, jež outfitu dodává příjemný maskulinní ráz. Vázanka na krku je stejně jako černobílé psaníčko dobrým detailem, s otazníkem je jen bílý nátělník představuje zbytečnou komplikaci.

 • 2.

  Nikol Moravcová (35) - Glamour extravagance 1

  Na recyklovaný oblek, jenž původně patřil jejímu manželovi, vsadila pro večer herečka a moderátorka, která se tématem udržitelnosti v módě dlouhodobě zabývá. Mužské a ženské elementy šatníku se protínají v modelu se sexy puncem, jejž zajišťuje štíhlý trup prezentující bižuterní podprsenka. Outfit vyšperkovaný bílým škrobeným límečkem a nejvýraznějším cylindrem večera nejenže splňuje zadaný dress code, ale je též hravou inspirací jak ano.

  Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

  Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Články odjinud

Dnešní horoskopy