Herečka Milena Dvorská měla poprvé možnost vidět svoje vnoučata. Ale jenom na internetu! Proč právě tam? Na svoje webové stránky rodinou fotku umístil hereččin zeť Jan Dvorský, alias Parsifal Imanuel. Ten se už dlouhé roky skrývá před policií a s veřejností komunikuje právě prostřednictvím internetu.

Dcera Mileny Dvorské Lucie, její muž Jan Dvorský a jejich děti
Dcera Mileny Dvorské Lucie, její muž Jan Dvorský a jejich děti
Autor: www.imanuel.eu

I když Dvorské dcera má se svým manželem už osm dětí, populární herečka je vůbec nezná a nikdy neměla šanci je vidět. Dvorské zeť si dokonce krutě zažertoval. Rodinné foto pověsil na web dva dny po hereččiných 70. narozeninách. Na zveřejněné fotografii, staré zřejmě několik roků, je zachyceno pět dětí Dvorských.

Milena Dvorská
Milena Dvorská
Autor: Archív

"Tak takhle vypadají?" povzdechla si. "Za ty roky jsem si toho prožila tolik. To člověk otupí," svěřila se herečka serveru iDnes, který o fotce informoval. Milena Dvorská, kterou jako sedmnáctiletou proslavila role princezny Marušky v pohádce Sůl nad zlato, minulý rok v rozhovoru přiznala, že s rodinou dcery za 13 roků měla jediný kontakt. To když ji na jaře dcera Lucie požádala o starší rodinné fotografie. Ty vyzvedl mladík - neznámá spojka, ale pak už se dcera neozvala.

"Porovnejte si naši krásnou a ušlechtilou rodinu s pokřivenými držkami těch, kteří se nás snaží zničit a co nejvíce nám uškodit! Sami mnohé - zcela beze slov - pochopíte!" umístil k rodinné fotografii komentář Dvorský - Parsifal. Policie ho hledá třináct let, kvůli tomu, že jako vůdce sekty Imanelitů údajně okradl řadu svých následovníků o peníze. Mnozí mu svěřili celý svůj majetek. Dalším jeho prohřeškem je, že děti nenavštěvují školu.