Společně koupili a zrekonstruovali penzion, který jim teď bere všechen volný čas i zařízení domácnosti.

Fotogalerie
6 fotografií

Svým kamarádkám a kolegyním ze showbyznysu Mahulena své království poprvé ukázala v souvislosti s představením nového parfému, jehož je tváří. Dům hned vedle stavení Mrázových se uvolnil na jaře a protože se Mahulena s Viktorem obávali, kdo nový by do jejich sousedství mohl přijít, raději ho rovnou koupili.

"Vlastně jsme ani nevěděli, co s tím. Viktor strašně rád vaří, takže jako první přišla na řadu hospoda. Potom začal ten dům rekonstruovat, dal do toho duši, zařídil ho přesně ve stylu našeho domova, takže už se mu ho nechtělo prodat a udělali jsme z něj penzion," popisuje své podnikatelské začátky Mahulena.

Kvůli novému koníčku svého manžela však musela oželet dokonce i vlastní ložnici. "Viktor se do toho tak nějak dal a začal postupně přesouvat věci z našeho domu do penzionu. Až když jsem jednoho dne zjistila, že nám v kuchyni zmizela i mikrovlnka, tak to jsem se vzepřela," směje se Mahulena, která si tajně sní o tom, že podnikání jednou převezme její dcera Marina (7). Je prý duší hospodyňka a nejradši ze všeho uklízí a obsluhuje ostatní, teď i hosty penzionu.

(Zajímá vás, jak to Mahulena rozjela v modelingu? Pak čtěte zde!)