Slavné české krásky vzaly útokem světové pláže. A reprezentovaly nás opravdu skvěle!

Do jakých letovisek se letos celebrity rozjely? A jak se připravovaly na horké dny, během nichž každý více či méně odhalí své tělo? Trápily se několik měsíců v posilovnách, nebo mají na "výrobu" sexy postavy jiné triky?

Modelka Jana Doleželová (27)

Autor: 

Letos se s přítelem Richardem vydali na týdenní plavbu na jachtě podél francouzské Riviéry. "Exotické prostředí si během roku užiji ažaž v rámci focení, proto další týden dovolené prožijeme ve Vysokých Tatrách," říká Jana, která za skvělou figuru vděčí spoustě pohybu a jídelníčku s lehkými pokrmy, zeleninou a mořskými živočichy. "Miluji středomořskou a japonskou kuchyni, rybu mám na talíři denně. V létě ráda plavu, hraji golf, věnuji se cykloturistice a in line bruslím, v zimě lyžuji."

Modelka Zuzana Štěpanovská (25)

Autor: 

"Dovolená byla senzační, s přítelem jsme navštívili jižní Itálii, konkrétně jeho kamaráda, který právě tam na jihu žije," rozplývá se Zuzana. "Líbilo se mi, že jsme viděli úplně jiná místa než ta klasická turistická." Co se formování postavy týče, Zuzana sází na cvičení. "Když cvičíte, cítíte se daleko líp. Mám ráda saunu a vířivku. V jídle se nijak neomezuji, mám štěstí v tom, že téměř nejím sladké. Také nejím mastná a smažená jídla. Zkrátka se snažím jíst zdravě a cvičit."

Moderátorka Kateřina Kristelová (28)

Autor: 

Letos vyrazila na Krétu, kde se léčila po rozchodu s přítelem. "Odletěla jsem s maminkou, na kterou během roku nemám čas. Tak si mě na dovolené užila a chvíli si mě vychovávala, ať míň piju a nechodím nikam se Sámerem a ať nezlobíme," směje se Kateřina a dodává, že udržet si štíhlost je po pětadvacítce náročnější. "Dvakrát týdně chodím na lymfomasáže bailine. Dvakrát týdně cvičím s trenérem a jednou týdně jdu na aerobik. Navíc si dávám pozor, co jím. V létě to jsou hlavně saláty. A svíčkovou si nedám "se šesti", ale "s jedním"."

Moderátorka Gábina Partyšová (30)

Autor: 

Svou zatím poslední dovolenou strávila na Jamajce. "Ráda u moře odhazuji vrchní díl plavek. Zajímavé bylo, že na Jamajce to u některých pruderních Američanek vzbuzovalo bouře nevole, i když tam není zakázáno opalovat se nahoře bez." Tělo Gábině udržuje momentálně ve formě syn Kristian. "Stále ho kojím a přitom se slušně hubne. A jak se kolem něj celý den točím, tak občas zapomenu na jídlo. Večer padám únavou, takže chuť vybílit ledničku opravdu nemám."

Moderátorka Eva Aichmajerová (29)

Autor: 

Strávila okouzlující dovolenou na Filipínách. "Byly to tři báječné neděle, a i když dovolená byla tak trochu pracovní, protože jsem tam točila dokument o potápění, úžasným způsobem jsem se zrekreovala a odpočinula si. Připadala jsem si jako v pohádce," líčí Eva a sympaticky dodává. "Na fotkách zásadně zatahuju břicho a propínám špičky, abych vypadala líp. Kromě toho ráda tancuju a běhám s šestiletou labradorkou ráno i večer, aby z ní nebylo obtloustlé prasátko. I já bych jinak dopadla všelijak, protože ráda jím a nesnáším diety."

Modelka Zuzana Jandová (20)

Autor: 

Před týdnem se vrátila z Egypta, kde se potápěla. "Překonala jsem strach a zjistila, že pod vodou člověk zapomene na veškeré všední problémy. Slunce a moře mám ráda, cítím se pak nabitá energií," říká Zuzana. Postavu si udržuje hlavně sportem. "Pohyb je důležitý pro vnější i vnitřní krásu, a tak chodím běhat nebo tancovat. Žádné diety nedržím, doháním to pohybem."

Modelka Hana Mašlíková (26)

Autor: 

Na dovolenou na Djerbě jen tak nezapomene. "Byla otřesná. Všude špína, zápach. Pokoj byl neuklizený po předchozích hostech, všechno bylo takové ušmudlané, služby ani v nejmenším neodpovídaly kategorii all-inclusive. Bylo to osm dní hrůzy. S dalšími účastníky zájezdu jsme sepsali protokol a budeme žádat finanční odškodnění," stěžuje si modelka, která tvrdí, že pro svou štíhlost nedělá vůbec nic. "Nedávno jsem začala chodit do fitness centra, ale zatím je to jen z preventivních důvodů."