Komerční Prima chystá vyrazit s pořádným kalibrem - talk show s názvem Pustit žilou. A moderovat ji bude Veronika Žilková-Stropnická (46)!

Podle informací z Primy svede herečka bitvu s Janem Krausem (54), který na "České" uvádí show Uvolněte se, prosím…

Tvář Žilkové se má stát podzimním magnetem Primy, který v televizní válce o koláče sledovanosti přinutí diváky přepnout. Také proto Prima neváhala nabídnout Žilkové i honorář v řádech statisíců. Ještě nedávno totiž Žilková bavila diváky na Nově a herečka rozhodně nepatří k těm, kteří kývnou na nabídku do televize za každou cenu.

Fotogalerie
1 fotografie

"Prima nabídla Veronice honorář, který nejde odmítnout. Počítalo se totiž s variantou, že si nebude kvůli přestupu na Primu chtít zavřít dveře na Nově," řekl zdroj blízký herečce.

A Žilková na nabídku, jež jí zvýší bankovní konto a přinese bezesporu ještě větší popularitu, neváhala kývnout. "Jsem ráda a věřím, že odvedu dobrou práci," uvedla pouze Žilková.

Nadšení z účasti herečky neskrývají ani na Primě. "Veroniku Žilkovou považujeme za velmi silnou osobnost a jsme rádi, že nabídku na moderování talk show přijala. Věříme, že pořad bude divácky velmi úspěšný, protože nejde o primácké Uvolněte se, prosím, ale pořad bude akčnější," řekla Blesku tisková mluvčí Jana Kocová.

Jan Kraus se konkurence nebojí a hodně si věří. "Možná se paní Žilková pokusí být jako americká talk show hvězda Oprah. Strach rozhodně nemám, protože průkopníkem těchto show jsem já, na to jsem pyšný a jsem rád, když se mi vždy donese, že nějaká televize chystá obdobu Uvolněte se, prosím. Ten název už je prostě zakořeněný..." řekl Blesku Jan Kraus.