Iva Kubelková, Diana Kobzanová, Jitka Kocurová a nově i Monika Žídková. Všechny tyto krásky zběhly od přehlídkových mol k filmu či moderování. Co je k tomu vede? V úvahu přicházejí vyšší finanční honoráře, rozmanitější pracovní nabídky, ale jedna z pohnutek je zřejmě silnější.. Nechtějí být pouhým ´ramínkem na šaty´...

Iva Kubelková

Autor: 

Podnikavá Vicemiss České republiky pro rok 1996 si mimo modeling vyzkoušela již několik dalších rolí. Kromě moderátorského postu totiž obsadila i roli Daniely Hartlové v seriálu Velmi křehké vztahy, který vysílá TV Prima. Jak se ale scénáristky této ságy přizpůsobí jejímu těhotenství? Více čtěte zde.

Jitka Kocurová

Jitka Kocurová
Autor: Jiří Hurt

Jitka Kocurová je známá především jako blonďatá sexbomba Pamela z filmu Účastníci zájezdu. Její nejnovější rolí bude postava Alice v nové komedii z golfového prostředí s názvem Veni, vidi, vici. A aby toho neměla málo, bude Vicemiss ČR z roku 1999 moderovat nový pořad TV Nova s názvem Celebrity show. Více zde! Na modeling už jí tedy asi moc času nezbývá..

Diana Kobzanová

Autor: 

Miss ČR 2001 Diana Kobzanová, které byl titul odebrán kvůli aféře s pornofotkami, už má moderování v malíčku. Za sebou má již uvádění noční show Vyvolených a v současné době je jedním z tahounů radia Frekvence 1. A kdy si odbyla svou moderátorskou premiéru? Bylo to ke konci roku 2005, kdy uváděla třetí ročník soutěže Miss Europesport.

Radka Kocurová a Lucie Váchová

Autor: 

Radka Kocurová (26), vicemiss ČR 2002, a Lucie Váchová, Miss ČR 2003, jsou kamarádky. Společně moderovaly počasí na TV Nova, pak ale Lucie Váchová musela svůj moderátorský post opustit. Rosničku teď dělá na Primě a zdá se, že jsou obě spokojeny.

Jaké muže kromě svého Tomáše Rosického Radka Kocurová zbožňuje? Čtěte zde! A kterým dává přednost Lucie Váchová?

Jana Doleželová

Jana Doleželová
Autor: Jaroslav Šimandl

Hereckou zkušenost už má za sebou i Miss ČR 2004 Jana Doleželová. Producenta Miloslava Šmídmajera půvabná brunetka okouzlila natolik, že získala nyní roli čertíka v připravované pohádce. S Jitkou Kocurovou si pak zahraje i ve filmu Veni, vidi, vici. Více zde!

A která z krásek bývalé Zapletalovy stáje se mezi missky - moderátorky přidá?

Monika Žídková

Autor: 

Miss Europe 1995 bude od září uvádět nový lifestylový pořad České televize. Půvabná maminka dvou dětí si jen bude muset zvyknout na brzké vstávání. Moderovat by totiž měla od šesti do půl deváté ráno. Více se dozvíte tady!