Miss Europe 1995 a tanečnice ze StarDance 2 Monika Žídková (31) bude mít 8. září premiéru jako televizní moderátorka. Dvojnásobná maminka sedmileté Nikolky a tříletého Davídka je podle informací Blesku horkou kandidátkou na nový lifestylový pořad České televize.

Pořad se bude od září vysílat na ČT 2 střídavě z Brna a z Ostravy ve stejný čas jako stávající Dobré ráno, tedy od šesti do půl deváté ráno každý všední den. "Na ČT 1 zůstane zpravodajství, které ponese název Studio 6. My přebíráme jméno Dobré ráno s tím, se bude jednat o úplně nový typ vysílání, typově podobné třeba Sama doma," vysvětlil Blesku Karel Novák z ostravské ČT.

Monika v televizi zaujala nejen svým půvabem, má i zkušenosti z moderování různých akcí. "V pátek se byla podívat ve studiu a vzbudila všeobecné sympatie. Zatím jsme si ale definitivně neplácli," upřesnil Novák s tím, že oficiální stanovisko bude vydáno dnes.

Monika, která se s rodinou vrátila z dovolené v Bulharsku, se před podpisem smlouvy cítí trochu rozpolceně. "Kromě tancování žádné zkušenosti na obrazovce nemám. Zároveň se těším, ale také mám strach, jak ty dvě a půl hodiny utáhnu," řekla Blesku.

 

Monika Žídková: Chlapy je nutné chválit! Více zde.