Pojďme zjistit, proč se slavné manželské páry rozvádějí!

Fotogalerie
7 fotografií


Matěj Ruppert X Karolína Chytilová

Taková to byla láska. Zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert (30) slíbil věrnost své temperamentní tmavovlásce, zpěvačce Karolíně Chytilové (28) v pravé poledne 20. července na loďce šumavské řeky Otavy.

Netradiční romantický obřad byl okamžitě označen za svatbou roku! Dlouho se ze společných manželských chvil neradovali. Rok se s rokem sešel a Matěj s Karolínou mluví o rozchodu.

Ruppert se od manželky odstěhoval ze společného smíchovského bytu a vypadá to, že rozhodně nestrádá ani neteskní. V jeho blízkosti se stále častěji objevuje půvabná herečka Sandra Nováková (26), která nejednou přiznala, že miluje "flámování". Vtom si s Matějem jistě rozumí...


Pamela Anderson X Kid Rock

Zklamání, podlitiny, nervová zhroucení. To všechno si odnesla platinová kráska (40) z děsivého manželství s rockerem Tommy Lee (45), kterého si v průběhu svého života několikrát vzala za manžela, aby ho opětovně poslala k vodě.

Jednou pro vždy chtěla svoji bolest vyléčit v náručí rockera Kida Rocka (37). S Kidem se vzali před dvěma roky, ale záhy se ukázalo, že to byl jeden z mnoha Pameliných omylů. Do roka byl slavný hollywoodský pár rozveden.

Ještě tentýž rok Pam navlékla svatební prsten s Rickem Solomonem, exmilencem Paris Hilton, ale po pěti měsících bylo po manželství. Rozvedli se a obřad anulovali. Dnes se silikonová prsatice opět vrací do náruče svého Tommyho.

"Miluju ho. Je to otec mých dětí a jsme dobří kamarádi," prohlásila kráska. Uvidíme, jak bude Pam mluvit, až na ni Tommy opět vztáhne ruku...


Marilyn Manson X Dita Von Teese

Neslučitelné rozdíly! Přesně to byl důvod, proč se Dita (35) po roce manželství s výstředním zpěvákem Marilynem Mansonem (39) rozhodla pro rozvod.

Manželství sice trvalo sotva rok, nicméně Dita a Marilyn spolu "randili" čtyři roky. A svatební den vzali oba velmi zodpovědně. Kdo očekával satanistický rituál, byl zklamaný. Marilyn a Dita své "ano" řekli v Caste Gurteen v Tipperary.

Ona byla oblečena do pohádkově fialových šatů s vlečkou od Vivienne Westwood, on vsadil na elegantní hedvábný smoking od Johna Galliana. Nevyšlo to. A i když se rozvod snažili ututlat, pravda stejně vyšla na povrch...


Libor Bouček X Marianna Ďurianová

"Je to navěky! Vzal jsem si nejbáječnější ženu na světě!" Vyhrkl po novomanželském polibku moderátor Libor Bouček (27). Slova patřila slovenské moderátorce TV Markýza Marianně Ďurianové (31), s kterou se po půlroční známosti oženil v Lednickém zámečku.

Sama novomanželka se brzy postala o to, aby Bouček ze svého zamilovaného opojení rychle "vystřízlivěl". Zpočátku veškeré zvěsti o manželčině nevěře striktně odmítal. Když se ale ve slovenském tisku objevily fotografie, které ukázaly Mariannu v objetí Jana Novotného, vítěze slovenské reality show Nevěsta pro milionáře, uvěřil...

Rozvod byl neodvratný... Za deset minut bylo po všem. I po Boučkových sladkých slovech: Od začátku jsem cítil, že jsem nenašel holku na chození nebo milenku, ale úžasnou partnerku, úžasného člověka, se kterým je mi tak nějak samozřejmě strašně dobře...