Půvabná tmavovláska byla vedle zpěváka viděna už několikrát. Naposledy v pátek večer v jeho oblíbené kavárně Lamborghini na Starém Městě, kam dorazili i s partou jeho kamarádů.

Fotogalerie
1 fotografie

"Chlapi hráli vrhcáby, Sandra Matějovi fandila. Bylo jasné, že to mezi nimi jiskří," řekl Blesku jeden z návštěvníků podniku.

Matěj si vždy potrpěl na temperamentní tmavovlásky, takže to, že si vybral Sandru, nikoho nepřekvapilo.

"Eva Aichmajerová, se kterou chodil roky, i jeho žena Karolína, jsou úplně stejné typy jako Sandra," hodnotí Ruppertův vkus známí zpěváka.

Matěj ani jeho manželka Karolína zatím nepodali žádost o rozvod, ale nikdo nevěří, že by se k sobě ještě mohli vrátit. Karolína, která zůstala v Ruppertově smíchovském bytě, si prý shání vlastní bydlení.


Matějovy klony:

Eva Aichmajerová

Moderátorka se kdysi živila i pózováním pro erotické snímky a soft porno. Nezapomenutelné jsou její fotky, kde se mazlí s různými druhy zeleniny.

Karolína Chytilová

Zpěvačka a herečka začínala v Bambini di Praga a patřila ke korunním svědkyním případu pohlavního zneužívání proti sbormistru Kulínskému.

Sandra Nováková

Její odhalené tělo mohli vidět diváci filmu Český Robinson a Pusinky. V Ordinaciv růžové zahradě se ale nesvlékala. Přiznává, že miluje flámování a sex.