„Poté, co manžel udal syna, rozhodla jsem se, že ani já to nenechám být. Žaluji policii, že ohrozila bezpečnost mých dětí,“ řekla Blesku Jana Šteindlerová (50).

Herec Milan Šteindler zavolal minulou neděli v podvečer policii, aby se zbavil přítomnosti svých potomků v bytě v Majerského ulici. Tam došlo k potyčce mezi ním a jeho synem Oliverem, jíž přihlížela desetiletá dcera Johanka.

Fotogalerie
1 fotografie

„V neděli hrozně pršelo a policisté dvě nezletilé děti jen odvezli na stanici metra Chodov, aby si poradily samy. Vůbec mě nekontaktovali. To je přece nemyslitelné, zvlášť když byly děti v šoku z toho, co se stalo,“ rozčiluje se Jana Šteindlerová. S jejich otcem se pak těsně minuli v krčské nemocnici, kam šla s Oliverem, aby synovi nechala na chirurgii ošetřit rány, které mu Šteindler starší způsobil svými zuby a pěstmi.

Šteindler při rvačce také utrpěl drobná poranění a ihned z nemocnice zamířil s lékařskou zprávou na místní policejní oddělení do Hráčského ulice. „Tam Olivera rovnou udal, že ho napadl. Kdyby proběhla pouze bitka, byla bych to ještě schopná časem pochopit a omluvit. Ale to, že otec udá syna, je pro mě naprosto nepochopitelné. Zvlášť, když to není žádné nevychovatelné dítě, ale slušný kluk,“ svěřila Blesku třesoucím se hlasem Jana Šteindlerová.

Milan Šteindler se k celé události odmítl vyjádřit s tím, že vše bude řešit přes své právníky.