A co na to samotná herečka? "Seriál mám ráda a našla jsem se v něm. Děti jsou však pro mě důležitější a to nejlepší, co může na světě člověka potkat," svěřila otevřeně Blesku Alena Antalová alias Anička Krausová těsně před natáčením nejnovějších dílů seriálu.

A co na to samotná herečka? „Seriál mám ráda a našla jsem se v něm. Děti jsou však důležitější a to nejlepší, co může na světě člověka potkat,“ svěřila otevřeně Blesku Antalová alias Anička Krausová těsně před natáčením nejnovějších dílů seriálu. Matka dvou dětí má budoucnost už vyřešenou. „Klidně další dvě zvládnu, kluci, holky, to je jedno,“ netají své plány Antalová.

Popularitu, kterou jí Pojišťovna katapultovala do první herecké ligy, hází za hlavu. A seriál, jehož čtvrtá řada zrovna finišuje, se tak už nyní otřásá v nejistotě.

„V Pojišťovně je to s dětmi hodně hodně složité. Zatím jsme se s Alenkou definitivně nedohodli. Avšak kdyby chtěla mít další dítě, musíme to respektovat. Má zájem o velkou rodinu a my jí v tom nemůžeme bránit,“ neskrývá rozpaky Jiří Adamec.

„Jirka měl hlavu v pejru, když Alena porodila druhé dítě Elenku. Bál se té mateřské školky, kterou mu mohou jeho hrdinky zaplňovat na pokračování. Alena Antalová, Tereza Kostková...,“ prozradil Blesku jeden z členů natáčecího štábu. „Těhotná zatím nejsem. Aspoň myslím... Stejně budu točit jen do srpna a to už je přece jedno,“ řekla Blesku herečka Městského divadla Brno. „C´est la vie, to je život,“ říká na to Adamec. A je mu to líto.