V Ulici to vře! Dusno mezi postavami Hany Maciuchové (62) a Jany Krausové (54) dosáhlo takového bodu, že jedna musí "z kola ven".

Scenáristé seriálu se proto odhodlali k neobvyklému kroku. Diváci mohou hlasovat, má-li ve škole zůstat profesorka Hejlová (Hana Maciuchová) či ředitelka Hádková (Jana Krausová).

Situace v Ulici vygradovala poté, co se ředitelka Hádková rozhodla učitelku Hejlovou přeřadit do funkce sekretářky a "holky pro všechno". Postava Hany Maciuchové, kterou diváci před nedávnem odměnili cenou Týtý , se tak rozhodla dát výpověď.

Už od středečního večera se na webu TV Nova vášnivě diskutuje a hlasuje o osudu obou hereček. Zatím jednoznačně vítězí Hana Maciuchová. Znamená to tedy, že Jana Krausová doplatí na to, že jí scenáristé napsali tak nesympatickou postavu? "Hlasování pokračuje až do neděle, takže nic není jisté," říká k osudu obou seriálových postav Anna Lukešová z TV Nova.

Eva a Vašek se v seriálu Ulice objeví již dnes.
Eva a Vašek se v seriálu Ulice objeví již dnes.
Autor: TV Nova

Eva a Vašek dnes v Ulici!
Díl Ulice, v němž postavě Jaroslavy Obermaierové osobně zazpívají Eva s Vaškem, se vysílá právě dnes. Protagonisté však svůj seriálový debut propásnou. "Bohužel, koncertujeme v Liberci, ale někdo z rodiny ten díl určitě nahraje," věří krásnější polovina slavného dua.