Leoš Mareš (32) pozval při nedělním přenosu X Factoru na večírek pro vyřazenou Martinu Pártlovou (28) celý národ s tím, že vše bude zadarmo.
Nejenže se jako vždy platilo, ale navíc se nedalo dýchat a na Martinu dorážel slizký fanoušek. "Leoš to po...," shodli se všichni.
Jediné štěstí bylo, že X Factor nemá zdaleka tolik fanoušků jako měla třeba první řada SuperStar. Pomohlo i to, že TV Nova šetří a u baru se na rozdíl od minulých soutěží musí platit. Ale i tak to stačilo. A Mareš se přitom ani na večírek přijít neobtěžoval!
"Mám tady přítele," zoufale se Martina Pártlová bránila šedovlasému pánovi, který ji nutil k tanci.
"Od baru jsem zvyklá na leccos," znechuceně krčila rameny a před ctitelem se radši schovala do hloučku novinářů.
"Před soutěží jsem dost šetřila, tak mě nic nehoní," prozradila Blesku blondýnka na otázku, co teď bude dělat. A co ty obrovské kruhy pod očima?
"Až je budu mít jako Miroslav Macek, půjdu na plastiku. Mému příteli, se kterým jsem dva roky, ale nevadí," prozradila Martina.
Ondřeji Rumlovi fanynky nutily panáky a on marně vysvětloval, že pije jen víno. Do klubu vzal rodinného kamaráda Edwarda Tomase, bývalého manažera Ivety Bartošové, s nímž zpěvačka trávila i dovolenou na jeho katamaránu.
"Katamarán pořád má a manažera bude dělat po soutěži zřejmě mně," řekl Blesku Ondřej, který věří ve vítězství kapely All X.
Pártlová na večírku trpěla
Zpět
na
Večírek X Factoru pro Matinu Pártlovou nebyl pro všechny zadarmo, jak sliboval Leoš Mareš. Ten se navíc ani nedostavil.