Jedno z nejpevnějších manželství filmového showbyznysu se rozpadá! Herečka Veronika Freimanová (52), známá ze Snowboarďáků či Rafťáků, a režisér seriálu Hraběnky Jaroslav Brabec (53) se chtějí rozvést! Důvod? Údajné Brabcovy milostné úlety. Při vyslovení slova 'rozvod' se však oba okamžitě stahují do ulity. A nelze přehlédnout, jak jsou si najednou cizí.

Fotogalerie
2 fotografie

"Nechci to komentovat. Zeptejte se jí!" reagoval podrážděně na otázku Blesku o rozvodu slavný režisér, kameraman a držitel čtyř Českých lvů Jaroslav Brabec. Ten ve své odpovědi vůbec nevyslovil jméno své manželky! Když se Freimanová o víkendu objevila na vyhlašování cen TýTý, manžel po jejím boku však scházel. "Já se o tom nebudu bavit," snažila se vyhnout konkrétní odpovědi na stejné téma včera Freimanová, která má s Brabcem dcery Terezu (21) a Markétu (14).

"Vždycky se o něm říkalo, že ženské po něm letí a vedle je nějaká milenka. Mladé herečky, produkční i maskérky po něm vždycky prahly," prozradil Blesku zdroj z filmové branže. "Veronika byla zase vždycky taková ta starostlivá maminka. Není dravý typ, ale při zmínce o nevěře se asi rozhodla, že takové manželství nemá smysl," říká její kolegyně. "Jsem velmi konzervativní člověk a třeba i přesuny na dovolenou mě děsí. Ale když změna přijde, tak se s ní vyrovnám, rozhodně se nehroutím," popsala svůj pohled na život Freimanová. S manželem mají obrovský půdní byt poblíž Malostranského nábřeží s výhledem na Hradčany, jehož cena se pohybuje v desítkách milionů korun. Tam teď idylka rozhodně nepanuje.