Jen pár dní zpátky prožívala herečka Alice Bendová stres a obavy kvůli zdravotním problémům své fenky Pepinky, která musela podstoupit akutní operaci. Herečka měla problémy se spaním, ale situace ji také zkomplikovala plánovaný odlet do zahraničí. „Kvůli Pepince jsme nakonec vůbec nikam neodletěli, ale vůbec nám to nevadí. Já jsem hlavně šťastná, že mi zavolali a že je Pepinka v pořádku,“ svěřila se Alice.

Poté, co se stav fenečky zlepšil, už herečce nic nebránilo v odjezdu. Jen pár dní po operaci se tak fanouškům ozvala z letiště. Krátce nato už sdílela i první záběry ze svého „druhého domova“ na Tenerife, kde pronajímá apartmány a tráví zde výraznou část roku.

Video
Video se připravuje ...

Alice Bendová: Práskla místo a termín své svatby! Markéta Reinischová

Tentokrát ji ale na sluncem zalitém ostrově nečekal odpočinek, nýbrž práce, a to proto, že její nemovitost prochází úpravami. „Druhý domov je v rekonstrukci. Už jsem tady a jdeme pracovat,“ napsala na sociálních sítích. Zároveň sdílela video, ve kterém prochází jednu místnost za druhou a fanouškům ukazuje, jak se celý projekt pomalu, ale jistě blíží do finále.

Záběry napovídají, že apartmán je už z velké části zařízený. Nechybí praktické úložné prostory ani téměř plně vybavená kuchyň. Pořád je ale co vybalovat, dolaďovat a dotahovat k dokonalosti.

Na tom, že vše vypadá téměř hotově, má ale nejspíš zásluhu i partner Bendové, který na místo dorazil o něco dřív a pustil se do práce. „Když se doma dohodneme, že poletím dřív, abych si zajezdil na kole, zrelaxoval a byl chvíli sám… a to zdaleka nejsem u konce, takže díky – a k oceánu jsem se za 5 dní ani nedostal,“ napsal s humorem ke snímkům nesmontovaného nábytku.

Fotogalerie
59 fotografií