Rodina a zvlášť manželka Monika (39) z toho byla vyděšená, ale lékaři mu uměli okamžitě pomoci. „Dostal jsem kardiostimulátor a srdce už pracuje dobře,“ pochlubil se německému deníku Bild Trávníček, který plánuje cestu k našim severním sousedům.

„V srpnu chci jet na velký festival pohádkových filmů Fabulix v Sasku. Přivezu svůj životopis a promluvím o nové kapitole svého života,“ slíbil český herec. Zjevně se mu z nejhoršího ulevilo, takže byl o něco sdílnější než po operaci.

Taky proto, že se mu ozvalo hodně příznivců nejen z Česka. „Rád bych upřímně poděkoval mnoha fanouškům z Německa, Rakouska a Švýcarska. Dostal jsem tolik povzbudivých zpráv a přání uzdravení. To mě opravdu povzbudilo. A je to pro mě také motivace,“ ujistil slavný pacient.

Video
Video se připravuje ...

Pavel Trávniček, nesmrtelný princ ze Tří oříšků: Proč se Šafránková bránila Popelce? Petr Macek

Plánuje i lázně

Velké setkání fanoušků se bude konat v Sasku v Annaberg-Buchholz 20. a 21. srpna. Poté si Trávníček trochu odpočine. „Budu myslet i na sebe a také pojedu do lázní načerpat nové síly,“ má v plánu.

Fotogalerie
44 fotografií