Jasmína Alagič si na konci léta stanovila jasný cíl - zaměřit se na zdravější životní styl. Rozhodla se pravidelně cvičit, více o sebe pečovat, a především absolvovat lékařskou prohlídku, kterou dlouho odkládala. Už před časem si totiž objevila bulku v oblasti prsu, ale strach z výsledků ji brzdil v tom, aby vyhledala odborníky. Nakonec však sebrala veškerou odvahu a nechala si bulku chirurgicky odstranit.
„Večer mi ji akorát vyndali. Už je venku. Dnes jde na histologii a všichni věříme, že to bude úplně v pořádku. Myslím si, že to není nic vážného, spíše lipom, který mi putuje po těle v oblasti žeber. Doufám, že to bude okej,“ svěřila se Jasmína Novému Času před necelými dvěma týdny.
Nyní se moderátorka redakci opět ohlásila a sdělila, že od lékařů dostala pozitivní zprávy. „Bylo to to, co jsem si myslela. Naštěstí, všechno dopadlo v pořádku a budu upřímná, každému spadne kámen ze srdce, když se dozví takové zprávy. O to víc si pak vážíme zdraví. Všem, kteří také čekají na výsledky, přeji, aby měli dobré zprávy jako já. Jsem šťastná,“ řekla nadšená Alagič, která si nyní může konečně oddychnout.
Záznam z vloupání do vily Rytmuse a Jasminy. Jejich pes se se zlodějem kamarádil. Slovenská policie