K napadení, které skončilo nadvakrát zlomenou čelistí zpěváka Miraie Navrátila a které celý český internet spojuje s jeho jmenovcem Sebastianem Navrátilem (32), se vyjádřil kdekdo. Kormidla debat se však opětovně chopilo i nechvalně proslulé duo Agáta – Ornella. A je to silná káva!

Policie napadení dál šetří jako útok neznámého pachatele, v kuloárech ale koluje teorie o tom, že za ním stálo Miraiovo věčné laškování a kroužení kolem Sebastianovy modelky Andrey Bezděkové (30). „Kámoši od Sebíka rozbili držku Miraiovi,“ tvrdí v jejich placeném podcastu na Herohero Ornella Koktová. „On sice svaly má, ale na to, aby někomu rozbil čelist vlastní rukou, na to nemá...“ ušklíbá se Koktová, která byla Sebastianovou spolubojovnicí v Survivoru.

Agáta se zase drsně navezla do Andrey. „Hraje si na éterickou vílu, ale je to pěkná svině!“ prohlásila o ní drsně influencerka. Ornella si přisadila historkou z doby, kdy Sebastian odlétal do Dominikánské republiky, kde se nejdrsnější reality show odehrává. Bezděkové se prý ptali, jestli jí nebude partner chybět. „To víš, jedny dvířka se zavírají, druhé otvírají,“ prohlásila prý podle Ornelly modelka!

A právě události mezi Miraiem a Bezděkovou během Sebastianova pobytu v Karibiku jsou nejčastěji spojovány s jeho aktuálním těžkým zraněním, jež utrpěl v Hradci Králové po koncertu Eda Sheerana. Policisté v kauze zahájili proti neznámému útočníkovi úkony trestního řízení kvůli ublížení na zdraví, za něž hrozí pachateli až 8 let vězení.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvák Mirai: Koupil si letadlo a sám si ho pilotuje! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Prostořeká Agáta a upřímná Orny

Prostořeká Agáta zjevně dřív mluví, než myslí. „Mirai je hnusnej! Kdybych mohla, vybrala bych si Sebastiana,“ srovnávala Hanychová, aniž se jí na to někdo ptal. „Největší chlap z těch tří je Andrea!“ pokračovala v rýpání. „Myslím, že to ani jeden nepřizná, protože jsou to oba s*ačky,“ zakončila debatu Hanychová.

V rámci debaty ještě Ornella zavzpomínala na incident, který se týkal jejího muže Josefa Kokty (67). „Pepa v minulosti rozbil jednomu klukovi hubu kvůli holce. Šel k soudu a odešel s podmínkou. Nebylo to úplně dobrý...“ odhalila.

Fotogalerie
114 fotografií