Sobota 20. července 2024
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
Oblačno 27°C

Ve Varech nebyly, ale všechny pomluvily! Ornella s Agátou: „Peroutka je přizdis*áč“

/
 • Ve Varech nebyly, ale všechny pomluvily!
  10. července 2024 ● 12:00

  Filmový festival v Karlových Varech je společenskou událostí roku a velkou roli v něm hraje móda. Tu se rozhodly rozebrat influencerky Agáta Hanychová (39) a Ornella Koktová (31). A rozhodně si nebraly servítky – celebrity zasypaly urážkami!

  Ani jedna z obou dam letos do Varů nezavítala. A není divu – Hanychová totiž před lety dostala stopku od samotného prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (77). Její výlety na festival totiž v minulosti provázely nejen opilecké rvačky, ale dokonce napadení návštěvníka festivalu s fotoaparátem, které skončilo až na policii! Influencerky tedy radši zůstaly doma a hodnotily ostatní, kteří se na rozdíl od nich na červeném koberci objevili... 

  Agáta Hanychová a Ornella Koktová
  Autor: profimedia.cz

 • 1.

  „Peroutka je přizdis*áč!“

  Prvního si vzaly na paškál zpěváka Milana Peroutku (34) a jeho modrý oblek. „Z Milana Peroutky se od té doby, co měl svatbu, stal přizdis*áč,“ prohlásila Agáta hned na začátek. „Mně se to nelíbí. Jak si teď vzal toho pána, tak začal být hrozně usedlej. Má hezký tělo, víc se mi líbilo, když chodil polonahej,“ soudí Hanychová.

  Milan Peroutka a Dominik Roubínek
  Autor: profimedia.cz

 • 2.

  Příšerná Hejdová

  Další na řadě byla moderátorka Zorka Hejdová (34) a její červená róba. „Podle mě je to nejlepší model z celý party,“ řekla Ornella, čímž Hanychovou zaskočila. „Ty od ní něco chceš? Podle mě je to příšerný!“ zamračila se Agáta a pak se obě pustily do hodnocení Zorky Hejdové jako osoby. Podle influencerek je strašně falešná, nepříjemná a nesympatická.

  Zorka Hejdová na Unicredit party ve Varech
  Autor: Blesk:CNC / Pavel Machan, Marek Patek, Martin Hykl, David Kundrat

 • 3.

  Obstarožní Doleželová

  Ostrým slovům samozvaných „módních policistek“ neunikla ani nejkrásnější lékárnice a bývalá modelka Jana Doleželová (43). Ta se o sobě mohla doslechnout, že vypadá obstarožně a nemocně.

  Party UniCredit: Jana Doleželová
  Autor: Blesk:Foto CNC: Marek Pátek Pavel M Foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl

 • 4.

  Umaštěná Mlejnková

  Pokerovou hráčku a expartnerku missky Veronicy Biasiol (25) Barboru Mlejnkovou zase titulovaly jako lesbu s mastnými vlasy a „ho*nem“ na hlavě!

  Bára Mlejnková
  Autor: Blesk:CNC / Pavel Machan, Marek Patek, Martin Hykl, David Kundrat

 • 5.

  Krainová jako Jackson

  Pak si vybraly Simonu Krainovou (51) a její model s kloboukem od značky Poner. Je ale známo, že Agáta a Simona se nemohou ani cítit, takže influencerky neváhaly a pořádně se do Krainové opřely!

  Ani tentokrát nehodnotily jen její oblečení... Michael Jackson. Nevím, co se Simoně stalo s obličejem. Teď jsme ji všichni viděli bez těch filtrů,“ začala Ornella, zatímco se Hanychová škodolibě uchechtávala.

  „Ona, která měla vždy docela vysekaný rysy, najednou vypadala, že se naložila do octa a tam bobtnala a bobtnala. Je odulá, ale možná ji jen píchla vosa,“ dodala Hanychová na adresu Krainové.

  Party UniCredit: Simona Krainová
  Autor: Blesk:CNC / Pavel Machan, Marek Patek, Martin Hykl, David Kundrat

 • 6.

  Galerie

  Na více fotek se podívejte do galerie. 

  Fotogalerie
  110 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 66

lollo: Agata bez vlasu, ras a malovatek vypada jako zdechla slepice. A tu druhou selku ani nema cenu komentovat. Prachy ale nesmrdi.

(11. 07. 2024 13:10)

lollo: To ale nenj narodem. To je celosvetove.Asi spatne vychovana mladez.

(11. 07. 2024 13:09)

lollo: korunu

(11. 07. 2024 13:08)

lollo: Mozna ne, ale to Agata tez neumi. Jeji oblecky pro patnactilete tomu daji vzdy koruni.

(11. 07. 2024 13:08)

Jiří Sabol: KKD. 😁

(11. 07. 2024 10:09)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy