Hana Mašlíková bývá na sociálních sítích obvykle velice aktivní. Proto když se na několik dní odmlčela, začali se mnozí její fanoušci obávat, zda se jí třeba něco nestalo. Někdejší účastnice české soutěže krásy Miss České republiky pro rok 2006, která tehdy získala titul Miss Silueta, proto nyní na svém instagramu vysvětlila, co se dělo. Využila volných chvil, kdy její syn Andreas (v srpnu 7) odjel s otcem Andrém Reindersem (43) k moři do Turecka.

Rozhodla se strávit volné dny po svém. Místo odpočatého vzhledu však předvedla svou vizáž mnohem zbědovanější, než by kdo čekal! „Plánovala jsem si krásný, klidný, prodloužený víkend. No, z toho je svalová horečka, odřený kolena, opar na puse... Což vypadá, že to byl nějakej jako brutální erotickej víkend, ale ne, on byl tak brutálně sportovní, až mám pocit, že mě přejel parní válec...“ svěřila se s úsměvem v instastories.

Video
Video se připravuje ...

Mašlíková před rozvodem: Nový dům a randíčka se zajíci! Markéta Reinischová

Offline byla Hanka hlavně proto, aby si to všechno mohla  pořádně užít - i když to odnesla dost bolestivě. Třeba ta kolena! „Bohužel to nemám ze sexu, ale z beach volejbalu, který jsem si po 10 letech zahrála. Toho písku mohlo být v některých místech víc,“ prozradila třeba. Ani projížďky na kole u vody nebyly tak idylické, jak původně doufala. Kolem Lipna totiž nejsou jen rovinky, jak se domnívala. „Nenapadlo mě, že jediné, v čem se budu koupat, bude vlastní pot a zoufalství, že vyčerpáním zemřu...“

Přes tyto obavy - a přes skutečnost, že v minulosti moc na kole nejezdila, jelikož jejího partnera, ačkoliv jinak sportovce, tento druh pohybu moc nezajímal - zvládla ujet 80 kilometrů. „Moje pr*el zažila středověk a nohy? Měla jsem pocit, že mi je někdo polil benzínem a zapálil, jak to bolelo. Ale Mašle se nevzdává!“ doplnila s tím, že ještě třeba vystoupila na horu Plechý. „Asi vám nemusím říkat, že po tom všem jsem druhý den měla problém vstát z postele... ale bylo to boží!“ zdůraznila Hanka.

Fotogalerie
54 fotografií