Jenom těžko se věří tomu, že letos oslaví herečka a tatérka Kateřina Hrachovcová kulaté padesáté narozeniny. Tento věk, mnoha ženami více než obávaný, na ní totiž rozhodně není vidět. I s půlstoletím na krku má brunetka, co se proslavila už jako teenagerka v dnes již legendárním seriálu Život na zámku, božskou postavičku, kterou nemá problém obnažit spolu se svou duší na instagramu. A její fanoušci ji za to milují.

„Dělíme se o to, co fotíme, co sdílíme. Proč? Že chceme sdílet s někým druhým - sebe, cokoli. SouČásti sebe, hranice, aby toho nebylo moc. Udržovat si odstup. Proč sdílet sebe, kde jsou hranice?“ napsala nyní poněkud šifrovaně na svůj profil společně s několika fotkami ze svého běžného dne - například jak nakupuje, jak se dělí se svým psem o polévku pho ga, anebo jak pózuje na břehu jezera v plavkách.

Video
Video se připravuje ...

Kaira Hrachovcová o blížících se padesátinách: Jak se udržuje v obdivuhodné kondici? Kisa Císařová, Daniel Kristl

Právě tento černobílý snímek, na kterém hrály prim její rozevláté kadeře a hlavně perfektně tvarovaný zadeček, co obzvlášť vynikal v černých bikinách, rozhodně stojí za zmíňku. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že se tato kompilace fotek dočkala celé řady lajků. A to i od jejích kolegů z umělecké branže - třeba od hereček Terezy Bebarové (48) a Nely Boudové (56), anebo herců Jiřího Ployhara (48) a Lukáše Langmajera (43).

Fotogalerie
51 fotografií