Jak se Skleničková svěřila v rozhovoru na tn.cz, nový projekt, který si u diváků vysloužil pozitivní ohlasy, si moc užila. „Přišlo mi to vzrušující a jako výzva. Ve světě se takové projekty normálně točí,“ vyjádřila se o pikantním seriálu Sex O'Clock, jenž sleduje osudy jedné rodiny a několika dalších postav.

Protože se ale dílo točí hlavně kolem milostných životů svých aktérů, musela si při natáčení střihnout pár líbaček, a dokonce i postelovou scénu. „Co jsme s Vojtou Vodochodským točili za scénu? Takovou ostrou scénu jsem ještě netočila. Bylo to vystoupení z komfortní zóny a velká výzva. Bylo to náročné,“ svěřila se.

Prošla si poruchou příjmu potravy

V seriálu si zahrála žhavou sexbombu, která zamotá hlavu dospívajícímu hlavnímu hrdinovi. V reálném životě ale takové sebevědomí rozhodně nemá. „Já jsem svým nejhorším kritikem. Sama sobě jsem perfekcionisticky hodně ubližovala. Prošla jsem si poruchou příjmu jídla,“ přiznala otevřeně.

Snaha být perfektní

Psychicky prý trpěla už od dětství. „Jako malá jsem si v sobě asi vybudovala myšlenku, že musím být perfektní, což mě jednu dobu dost ničilo. Začala jsem držet diety ve 12 letech a kolem 17. roku to vyvrcholilo a uvědomila jsem si, že bych si měla říct o pomoc. Už jsem v pořádku a jsem za to hodně vděčná. Naučila jsem se nebýt na sebe tak tvrdá,“ prozradila.

Pořád se ale musí hlídat, protože se porucha může v budoucnu vrátit. „Kdybych si toho na sebe nabrala hodně, tak by se v hlavě mohly objevit dřívější myšlenky a vzorce. Ale teď už vím, že by to byl vykřičník, že musím zvolnit. Vím, kam by to mohlo vést,“ říká s pokorou Leona Skleničková, která zazářila i v loňské vánoční pohádce Krakonošovo tajemství. 

Video
Video se připravuje ...

Leona Skleničková: Krakonošovo tajemství rozhodně prověřilo moji fyzičku videohub

Fotogalerie
97 fotografií