Kromě samotné Elizabeth se na singlu „Good Times“ podílel mladý britský producent, skladatel a pianista Charlie Bryce Wallace, momentálně žijící v Los Angeles, a Alan Roy Scott, který má s pop music více než čtyřicetiletou zkušenost jako autor i producent. Scott se podílel například na nahrávkách takových legend, jako jsou Celine Dion, Ray Charles, Cher, Cyndi Lauper, Ricky Martin a mnoha dalších. Píseň „Good Times“ se zrodila na posledním ročníku Songwriting Campu CZ na podzim loňského roku a její finální verzi připravil Charlie Bryce Wallace.

„Song je o selektivní paměti. Člověk si častokrát pamatuje jen to hezké a zapomíná na to, jak mu bývalí partneři ublížili. Zpívám tedy o tom, jak mi chybí hezké chvíle, ale ráda bych si vzpomněla i na to, jak jsem se doopravdy cítila, na svoje zlomené srdce. Byla to pro mě premiéra skládat songy na songwriting campu a musím přiznat, že to byl jeden z nejhezčích zážitků mé kariéry. Přivezla jsem si domů dva songy a jedním z nich je právě ‚Good Times‘. Ráda bych na kempy jezdila častěji. Ti, kteří chtějí stvořit něco krásného a neflákat řemeslo, jsou přesně ten okruh lidí, ve kterém chci být,“ vysvětluje Elizabeth text písně a upřesňuje pozadí vzniku songu.

Fotogalerie
10 fotografií

Vydání singlu doprovází i nový videoklip. Ten vznikl pod symbolickou hlavičkou „girl power production“, neboť se na něm podílelo výrazně ženské tvůrčí osazenstvo. Původní idea výtvarně ztvárněného videa je společným dílem Elizabeth a Anežky Horové, která zde byla zároveň i v roli režisérky, kameramanky a střihačky. Zajímavostí je, že ve videoklipu účinkuje také mladý talentovaný motocyklový závodník Oliver König.

Video
délka: 02:33.68
Video se připravuje ...

Elizabeth Kopecká o novém singlu: Inspirace rozchodem Markéta Reinischová