Nejeden pár tvořený z profesionálního tanečníka a známé celebrity spolu vystupuje i po skončení populární show plné elegance a noblesy, která se jmenuje StarDance ...když hvězdy tančí. Obvykle ale jde o vystoupení na komornějších akcích - jako jsou třeba školní plesy. Marek Dědík a půvabná farářka Martina Viktorie Kopecká, co si předloni na vítězství ve StarDance pouze sáhli, jelikož skončili druzí, však nyní získali mnohem lepší „kšeft“.

Samozřejmě se jím oba pochlubili i na instagramu. Třeba videem, v němž Martina natáčí Marka v autě, a ptá se ho, kam jedou. „Právě projíždíme na Pražský hrad kontrolou,“ odvětí známý tanečník. Společně s Martinou totiž tou dobou mířili do Španělského sílu, kde později zatančili během Plesu hradní stráže. „A možná přijde i pan prezident,“ smál se Marek, načež Martina doplnila, že jsou oba jaksepatří napjatí. 

Video
Video se připravuje ...

Tanečník Marek Dědík: Do další StarDance by šel hned, ale už ne na parket! Markéta Reinischová

A Petr Pavel (61) i se svou manželkou Evou (58) skutečně dorazil, a tak si mohl vychutnat pohled na profesionálně předvedený valčík i latinskoamerický tanec paso doble. Marek pak video, které Martinu zachycuje v jednom z nejslavnostnějších sálů Pražského hradu, opatřil všeříkajícím hashtagem „nezapomenutelný zážitek“.

Aby také ne - podle informací Blesku měla tato dvojice obrovský úspěch. Celý sál je prý zahrnul ohlušujícím potleskem (a to včetně prezidentského páru), když Marek v jedné z tanečních figur zvednul Martinu nad hlavu... Byla to podle všeho skutečně působivá podívaná.

Tento „zářez“ ocenili na sociální síti nejenom jejich fanoušci, ale i třeba tanečnice a porotkyně StarDance Tatiana Drexlerová (60), která reagovala nadšeným výkřikem: „To je krááááása.“ A herečka Mahulena Bočanová (56), co měla se Španělským sálem své vlastní předchozí zkušenosti, se zhrozila při vzpomínce, jak to tam klouže. „Asi mají nové parkety, neklouzalo,“ ujistil ji však Dědík.

Fotogalerie
89 fotografií