Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Jana Kratochvílová slaví 70 let: Nejšílenější kostýmy a hlášky!

/
 • UFO zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová si libuje v bizarních kostýmech.
  14. ledna 2023 ● 14:45

  Věří ve vesmírný život, považuje se za anděla, nejí, protože to nepotřebuje, a její moč se prý dá užít jako voňavka. Zpěvačka Jana Kratochvílová už desítky let šokuje nejen svými bizarními kostýmy, ale také výroky. Pojďme si je k jejímu 70. jubileu připomenout.

 • 1.

  Všichni pocházíme z vesmíru

  Podle Jany Kratochvílové jsme všichni mimozemské bytosti. „Já si myslím, že všichni pocházíme z vesmíru a dneska jsou lidé, kteří luští genetické tabulky a DNA a 90 procent těchto tabulek je nerozluštěno, takzvaně mimozemského původu. Dneska na Marsu prodala NASA sto lístků na Mars,“ řekla Blesk.cz zpěvačka v roce 2013.

  Video
  délka: 01:23.32
  Video se připravuje ...

  UFO Kratochvílová opět v Praze: Obličej neukážu! Jan Jedlička, David Turek

   

 • 2.

  Vymysleli jste smrt, protože nemáte kam dávat lidi

  Jedno z nejdivnějších videí, které jsme se zpěvačkou natočili, kdy přiznala, že jí je biliony let, nevěří na smrt a žije ve vzduchu, v moři, zkrátka všude. „Když přestaneme věřit na smrt, tak nebude. Vy máte ten problém, že nemáte kam lidi dávat, proto jste si vymysleli smrt. Ale vždyť na světě a na planetě je všude dost místa, třeba támhle v mracích budou ležet,“ říkala tehdy Blesku.

  Video
  délka: 03:43.80
  Video se připravuje ...

  Šílený rozhovor s Janou Kratochvílovou Jan Jedlička, Kristýna Léblová

 • 3.

  Jíst nepotřebuji, žiju ze vzduchu

  Jana Kratochvílová se kdysi zúčastnila kulinářské soutěže Prostřeno, její hosté ale odcházeli od stolu hladoví jak vlci. „Hodně dýchejte vzduch, abyste se hodně najedli!“ nakázala strávníkům. Nakonec dostali jakýsi koktejl a pomeranče zabalené v šátku.

  Přiznala také, že obdivuje jakéhosi jogína, který už sedmdesát pět let nic nejedl. „Já sama to vydržela pouze 70 dní, pak mě zase dostaly ty broskvové kompoty,“ překvapila Jana. Jinak prý jídlo k čerpání energie nepotřebuje, vystačí si s mantrou.

 • 4.

  Věk neexistuje, tělo se regeneruje každých sedm let

  „Biologický věk máme dvacet roků a my neuznáváme lineární věk, protože to je blbost, to neexistuje, vaše tělo se regeneruje každých sedm let, věk je cyklický, možná jsme v jednom věku sedmiletky,“ prozradila nám Kratochvílová, která o sobě mluví v množném čísle.

  Video
  délka: 02:43.67
  Video se připravuje ...

  Ultraštíhlá Jana Uriel Kratochvílová: Týden nic nejím, žiju ze vzduchu! Petr Macek, Aleš Brunclík

 • 5.

  Moji moč můžete použít jako voňavku

  „My vegani máme tak pročištěný systém, že naše moč voní. Kytičkama a jablkama. Protože jsem ryzí vegan, je to úplně čiré. Můžete to použít jako voňavku, to už Jirka (Jiří Hrubeš – partner Kratochvílové – pozn. red.) si všiml. Čůrání se dá i pít. Kdybyste byl na poušti, je to léčba. Když jste v místě, kde není voda, můžete použít vlastní moč,“ zmínila kdysi v pořadu X talk.

 • 6.

  V potápěčské helmě jí došel vzduch

  Na jednom z pražských koncertů zpěvačka vystupovala v historické potápěčské helmě, ale málem to skončilo tragédií. Janě během přídavku došel v helmě kyslík, sklo na helmě se zamlžilo a Jana šla k zemi. Lidé v sále jí rychle zavolali záchranku. Naštěstí to ustála.

 • 7.

  Helma po mrtvém parašutistovi a zakrvácené sako po zastřeleném

  Kratochvílová si potrpí na nejrůznější bizarní kostýmy. Většinu sítí, které tak ráda nosí, hlavně pak přes obličej, jí ušila ještě maminka. Z jejích nejšílenějších kousků ale běhá mráz po zádech. „Nosila jsem autentické sako, ve kterém opravdu někoho zabili. Bylo rozstřílené a mělo na sobě zaschlou krev,“  přiznala Jana s tím, že jí ho sehnal kamarád.

  Ostatně helmy jí poslední roky hodně přitahují. „Dokonce mám i jednu, ve které zemřel parašutista, museli jsme jí exorcizovat,“ pochlubila se zpěvačka a vysvětlila, že nosit helmy a přikrývky přes obličej je pro ni jednodušší, než svou tvář ukazovat.

   

  Video
  délka: 02:16.02
  Video se připravuje ...

  Jana Uriel Kratochvílová: Proč na obličeji nosí kalhotky? Petr Macek, Aleš Brunclík

   

 • 8.

  Galerie

  Fotogalerie
  46 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

illenne: Kdysi jsem ji viděla před panelákem na Novodvorské, to už je pár desítek let. To byla ještě normálně oblečená, sice halasný smích s přáteli, ale jinak nic víc. Dnes je to už jiná Jana Kratochvílová, rozhodně nemám proč obdivovat, jak se prezentuje. O jejich kostýmech a oblečení nemá vůbec cenu psát.

(19. 01. 2023 19:43)

Lomikel: prý sice toho cvokaře navštívila, ale bylo to marný.
Psychiatr se údajně po deseti minutách kontaktu s touhle osobou dočista zbláznil a musel být uzavřen do klecového lůžka...

(14. 01. 2023 21:21)

spania: Tahle ženská je blázen a přesto je úžasná ! Má všechno perfektně nastudované,má perfektní fyzičku a určitě nějakou tu plastiku,protože v obličeji vypadá stále mladě,přestože ho příliš neukazuje,což je škoda.Má krásný erotický hlas a zpívá fakt hezky.Možná působí jako blázen,ale je to úžasná image a mně vždy pobaví.Vy byste jí hádali 70 let?Já teda opravdu ne.Takže všechno nejlepší a pořád hodně vesmírné energie!

(14. 01. 2023 19:55)

lokii: Pamatuji si zacatky tehle zpevacky - zpivala a zpiva velice hezky, ale to, co na sebe navlece, to je "neco"
Myslim,ze tohle vubec nema zapotrebi, protoze ma hezky a prijemny hlas a snad i docela velke hlasove rozpeti - ale to posuzuji opravdu jen a jen jako laik.

(14. 01. 2023 18:32)

jajas: A byla ta paní někdy u psychiatra?

(14. 01. 2023 18:13)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy