Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, déšť 19°C

Gott, Ztracený, 7 pádů i Partička: Silvestrovská řežba televizí!

/
 • Gott, Ztracený, 7 pádů i Partička: Silvestrovská řezba televizí!
  29. prosince 2022 ● 10:00

  Televizní stanice se po vánočních svátcích nachystaly na další nelítostný boj o diváky, který vypukne na Silvestra, 31. prosince. A podle našich zjištění to zkusí s mnoha trumfy. Česká televize vyrukovala s Karlem Gottem (†80), Nova se ztracenou Lucií Borhyovou (40)! A Prima? Tam Marek Taclík (49) povypráví o své minulosti za mřížemi...

 • 1.

  Česká televize: Pocta Gottovi

  Pocta Karlu Gottovi

  Čas: 22:05

   

  Dvě hodiny před půlnocí odvysílá veřejnoprávní televize záznam vzpomínkového koncertu na Karla Gotta (†80), který v létě dvakrát proběhl v pražské O₂ areně. Na pódiu zazpívala jeho písně plejáda osobností, bohužel už tehdy bez nemocné Hany Zagorové (†75). Podle odhadů bude právě tento pořad patřit mezi nejsledovanější pořady večera.

   

 • 2.

  Česká televize: Silvestrovská Všechnopárty

  Silvestrovská Všechnopárty

  Čas: 21:10

   

  „Pozval jsem si Zuzanu Bubílkovou, Pokáče a Václava Koptu,“ prozradil o svých hostech moderátor Karel Šíp (77). Pořad stihli předtočit už v předvánočním čase v pražském Semaforu. Silvestrovská Všechnopárty má každý rok také velmi dobrá čísla sledovanosti.

 • 3.

  TV Nova: Tvoje tvář má známý hlas

  Tvoje tvář má známý hlas – Velký silvestrovský pořad

  Čas: 20:40

   

   

  Diváci uvidí výběr těch nejlepších, zábavných a velkolepých vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas, ale budou zapojeni i do řešení Velkého silvestrovského případu, zmizení novácké moderátorky Lucie Borhyové (44).

   

  Jako jeho vyšetřovatelé a zároveň průvodci byli do služby povoláni Ondřej Sokol (51) a Aleš Háma (49). Během večera vystřídají spoustu převleků, vtrhnou do Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice, a dokonce si zahrají ve výpravném kung-fu filmu.

   

  Borhyová se ztratí přímo ze studia Televizních novin. Pokud se ji do půlnoci nepodaří najít, dostanou policisté od svého cholerického nadřízeného, majora Kořena v podání Martina Fingera (51), padáka.

 • 4.

  TV Nova: Marek Ztracený

  Ztracený v O₂ areně

  Čas: 0:00

   

  Hned po půlnoci nabídne Nova záznam velmi úspěšného koncertu Marka Ztraceného z pražské O₂ areny v roce 2020, na kterém si např. slavný hit Můj čas zazpíval s Hanou Zagorovou (†75).

 • 5.

  FTV Prima: 7 pádů

  Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka

  Čas: 21:10

   

  Oblíbený herec Marek Taclík (49) v silvestrovském speciálu prozradí, že během života skončil celkem třikrát v cele předběžného zadržení. Poprvé v Českém Krumlově, kde se seznámil s maminkou svých dětí. „Takhle jsem vlezl do prvního patra, bylo otevřené okno, zařval jsem: prcat! Ale u stolu sedělo šest policistů,“ práskl na sebe Taclík.

   

  „Než jsem slezl dolů, byli rychlejší. Koukali na nějaký asi americký film, protože mě bouchli na auto, zatkli mě jak v americkém filmu za to, že jsem vlezl do prvního patra. Zavřeli mě do cely předběžného zadržení, i mého kamaráda, kterého nemůžu jmenovat, je to učitel,“ pokračoval ve vyprávění.

  Další pobyt v cele zažil v Ústí nad Labem, kde jezdí trolejbusy. „Dneska mi to přijde úplně debilní, ale tenkrát jsme přebíhali přes silnici a stahovali jsme troleje těm autobusům. Řidiči nadávali, že to musí nasazovat. Jednou jsem stáhl troleje, zakopl jsem o chodník, ten řidič mě doběhl, zmlátil mě a pak mě zavřeli,“ překvapil Taclík.

   

  Potřetí seděl v Moskvě, kde byl pracovně s Dejvickým divadlem. „Na závěr toho pobytu nás s Petrem Zelenkou zatkli na Rudém náměstí zcela nepochopitelně za to, že pijeme alkohol. V Rusku!,“ zaznělo dál během natáčení pořadu.

 • 6.

  FTV Prima: Silvestrovská partička

  Silvestrovská partička

  Čas: 22:35

   

  Oblíbená Partička v čele s Michalem Suchánkem (57) a Richardem Genzerem (56) natočila pro poslední den v roce další speciál, který začne po půl jedenácté večer a potrvá do půlnoci.

   

  Fotogalerie
  129 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

vera gebertova: Všechnopárty a Silvestrovská Prima Partička 😁😁😁 na tyhle dva pořady se těším každý rok na silvestra a nikdy nezklamou 🥰

(30. 12. 2022 07:43)

Julia Sannd:

(29. 12. 2022 22:07)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy