Herečka známá ze seriálu Most! krásnou novinku, že je v jiném stavu, potvrdila Blesku v březnu letošního roku. „S manželem oba prožíváme nádherné období a těšíme se na to, že brzy budeme rodina,“ prozradila nám exkluzivně krásná Dominika Býmová. „Pohlaví miminka neznáme, rozhodli jsme se pro variantu, že se necháme překvapit až u porodu. Ta se nám líbí nejvíc,“ dodala nastávající maminka.

Tmavovlasá sympaťačka, která se v roce 2019 provdala za Čechorakušana Ericha Vodňanského, od dubna přestala přidávat příspěvky na sociální síť, a nikdo tak netušil, jak její těhotenství pokračuje. Není pochyb, že si potrpí, na rozdíl od mnoha jiných našich celebrit, na soukromí, a svůj požehnaný stav si chtěla vychutnat pouze v kruhu rodinném. A stejně tak se jí podařilo utajit i skutečnost, že již miminko přišlo na svět!

Video
Video se připravuje ...

Mrtvá hvězda posledního Mostu Škultéty: Čočkin zemřít neměl! Byly kvůli tomu hádky! Petr Macek, Lukáš Červený

Nádhernou novinku „propálila“ jakoby mimochodem svou nejnovější fotkou, kterou po pětiměsíční pauze nahrála na internet. Je na ní zachycená s něžným úsměvem na rtech... a děťátkem v nosítku.

Z miminka je vidět pouze pruhovaná čepička a nožičky, takže se můžeme jenom dohadovat, zda je to nakonec chlapeček, nebo holčička. Není pochyb, že herečka teď prožívá „the magic of autumn“, což česky znamená „kouzlo podzimu“.

Fotogalerie
29 fotografií