I když vždy tvrdila, že se podruhé vdávat nechce, tak ji žádost o ruku od Michala, se kterým v té době byla devět let, potěšila.

Seděl na sedačce jako by nic a koukal na televizi. Hrozný je, že to bylo Slunce, seno... Žádné pokleknutí, nic takového. Vyndal krabičku a zeptal se mě, jestli si ho vezmu,“ směje se herečka, který samozřejmě řekla ANO. Oba měli v plánu udělat svatbu pro rodinu a přátele, pak zvažovali Kanárské ostrovy. 

Video
Video se připravuje ...

Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů Markéta Reinischová

Manželé stále nejsou

My na to prostě nemáme čas. Chtěli jsme to sfouknout na Kanárech, ale nestihli jsme to a rozhodně nestihneme do konce roku. Je toho nějak moc. I když teď momentálně netočím žádný seriál, nebo film, tak práce je dost. Rozjíždím eshop s oblečením, věnuji se realitám a samozřejmě i sociálním sítím. Tím nechci říct, že jsem s herectvím sekla, to rozhodně ne, baví mě hrát a těším se na nějakou fajn nabídku,“ svěřila se Blesku Alice, která se v komunálních volbách probojovala do zastupitelstva.  

Chtěla bych pro tu naši obec něco udělat a mám radost, že mě lidi volili, za to děkuji. Mám velký obdiv k Pavlu Novotnému. Takového starostu by si přál každý člověk, je nekompromisní, spravedlivý a pro Řeporyje dělá maximum,“  netají se Bendová

Fotogalerie
57 fotografií