Krásná fashion blogerka, která se proslavila díky svému příbuzeneckému vztahu s Jaromírem Jágrem (50), je jak do svého partnera, tak i do synka Maxmilianka, kterého s ním má, zamilovaná až po uši. Před časem například sdílela fotku, na níž přítel usnul vedle miminka, s popiskem „pořád nechápu, čím jsem si vás dva zasloužila“. Dotazy na veselku vždy odmítala s tím, že na to teď nemá čas. Péče o děťátko ji zcela zaměstnávala. Kromě toho... pokleknout na jedno koleno musí vždy muž, to žena zase tolik neovlivní.

I když se spolu rodiče roztomilého chlapečka oficiálně objevili jako pár teprve v zimě 2020, nebyl pochyb, že Pavlína našla toho pravého. Nikoho proto nejspíš nepřekvapilo, když se v neděli 14. srpna objevil na jejím Instagramu, který sleduje více než 25 tisíc followerů, detail její ruky... s prstýnkem. Aby nedošlo k nějaké mýlce, že nejde jenom tak o nějaký, běžný prstýnek, doplnila Pavlína Jágrová celou řadu hashtagů – například „zasnoubení“, „zásnubní prsten“, „žádost o ruku“, „řekla jsem ano“, „svatba“ nebo třeba „diamanty jsou navždy“.

Video
délka: 02:06.51
Video se připravuje ...

Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců... Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Pod snímkem se to pochopitelně začalo hemžit gratulacemi a přáním všeho nejlepšího – a my se k nim pochopitelně přidáváme.

Zda se bude Pavlíniných vdavek účastnit i sám Jaromír se svou aktuální přítelkyní, krásnou modelkou Dominikou Branišovou (27), to je sice ve hvězdách, dá se však předpokládat, že tomu tak skutečně bude. Jeden z nejslavnějších českých hokejistů má totiž se svou neteří výjimečně blízký vztah a jistě ji bude chtít v její velký den podpořit - byť on sám má pověst dlouholetého starého mládence, který se svatbě zatím vždy vyhýbal jako čert kříži. A to se po jeho boku objevily všelijaké krásky!

Fotogalerie
28 fotografií