V reklamním spotu ordinuje náš nejznámější sexuolog na obláčku. „Dole jim to zase nefunguje!“ hlásí mu sexy sestřička Janička. „Ale na to máme přece řešení...“ odvětí Uzel s nebeským klidem a jde chlapům dole doporučit přes sluchátko onen zázračný přípravek, který dlouhodobě propagoval. 

Radim už na obrazovce vypadá zbědovaně, rakovina žaludku ho nemilosrdně ničila. Přesto věřil, že svůj čas počítá ještě na rok. Nebo to aspoň tvrdil. Jako doktor věděl, že je zle, ale 24. března řekl v rozhovoru na Primě, že umře do roka a do dne. Jeho odhad se bohužel hodně mýlil. Zbývalo mu pouhého půldruhého měsíce, odešel 2. května...

Do reklamy šel jako tolikrát předtím, když mu ještě sloužilo zdraví. „Děj se odehrává v nebi a já jsem tady pochopitelně nejvyšší šarže. Původně říkali, že reklama půjde až po mé smrti, což je trošičku morbidní, ale je to hezký nápad,“ řekl v pořadu Showtime statečně Uzel.

Na obrazovce je ve tváři bílý jako jeho lékařský plášť. Při natáčení mu kvapem ubývalo sil, ale nechtěl jako milovník života promarnit ani minutu z toho, co mu ještě bylo dopřáno. Jak sám říkal, měl radost, že tu po smrti ještě bude, byť jen v záznamu. A že ještě něco vydělá pro vnuky...

Představitelka sexy sestřičky Adéla Barcuchová (37) pracuje jako ředitelka mateřinky v Ostravě.

VIDEO: Zemřel Radim Uzel (†82): Těžký průběh covidu a rakovina žaludku

Video
Video se připravuje ...

Zemřel Radim Uzel (†82): Těžký průběh covidu a rakovina žaludku Videohub

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

 

Fotogalerie
93 fotografií