Od chvíle, kdy ji loni v únoru její pan osudový požádal o ruku, se rapperka Sharlota začala těšit na svou svatbu. Okolnosti si vyžádaly, že svatba je až letos v červnu. Potetovaná kráska vše do detailu naplánovala tak, aby to nebyla obyčejná veselka, ale vše bylo divoké a rebelské, jak má ve zvyku. 

První rozlučku se svobodou měla před několika dny, a to v Česku na soukromé chalupě s bazénem a trvala dva dny, od 7.-9.6. S kamarádkou se loučila celá její partička kočiček, nechyběly tradiční saténové župánky s nápisy na zádech, balonky, cachtání ve vířivce a spousta bublin (perlivé víno). 

Sharlota během víkendu vystřídala hned několik oblečků v bílé barvě, ale nechyběly ani flitrové kalhoty, samozřejmě závojíček s nápisem nevěsta. 

VIDEO: Potetovaná raperka Sharlota prozradila detaily svatby! Dvoje svatební šaty a nezvyklé příjmení

Video
délka: 04:27.60
Video se připravuje ...

Potetovaná raperka Sharlota prozradila detaily svatby! Dvoje svatební šaty a nezvyklé příjmení Markéta Reinischová

O pár dní později ji kamarádka Nikol Trojanová unesla do Říma, kde si to holky opět naplno užily. Spousta italského jídla, prosseca a zmrzlin. Barevné outfity opět vyměnila za bílé šaty na ramínka. 

Jak už v minulosti rapperka naznačila, v bílé se zřejmě vdávat nebude, a tak si jí chtěla před svým velkým dnem co nejvíc užít. 

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE!

Fotogalerie
60 fotografií