Atraktivní moderátorka, která se v roce 1996 stala druhou nejkrásnější dívkou Česka a následně se proslavila vztahem s hokejovým Bohem Jaromírem Jágrem (50), se stále udržuje v neskutečné formě. Není divu, že se může bez obav chlubit svou postavičkou ve spodním prádle, nebo plavkách.

I když to vypadá, že Iva nestárne, tak před několika dny si za své jméno do závorky napsala 45.

Slavili jsme doma v rodinném kruhu a od partnera jsem dostala velmi osobní dárek, který mě opravdu potěšil. Chci si to nechat pro sebe,“ řekla s potutelným úsměvem Blesku Kubelková, která s partnerem a otcem jejich dvou dcer Natálie (17) a Karolíny (13) letos slaví 20 let společného soužití.

VIDEO: Sexy Iva Kubelková slaví 45! Osobní překvapení od partnera, se který je už 20 let

Video
délka: 04:11.76
Video se připravuje ...

Sexy Iva Kubelková slaví 45! Osobní překvapení od partnera, se který je už 20 let Markéta Reinischová

Přítel pro mě organizuje velkou oslavu, která tenhle víkend proběhne u nás doma. Co všechno se bude dít, netuším, ale těším se na to moc. Bude spousta našich přátel,“ míní krásná moderátorka primáckého Showtimu.

Aby ještě na oslavě nedošlo k tajné svatbě! Přece jenom dvě desítky společného života by si to zasloužily. „Kdo nás zná, tak ví, že nám to takhle vyhovuje a že svatbu nepotřebujeme. Možná k tomu někdy dojde, třeba nás holky přemluví, ale zatím papír nepotřebujeme. Proč to měnit, když je nám všem dobře,“ řekla Blesku Kubelková, která se už ve svatebních šatech objevila nejenom coby modelka, ale i herečka v seriálu VIP vraždy.

Fotogalerie
64 fotografií