Nemocemi soužená Hanka Zagorová, která pravidelně teď už jednou týdně dochází do nemocnice na výměnu krve, nic nepodcenila a po dlouhé době ukázala, jak budou společně s manželem slavit Velikonoce. Její byt je doslova „zaplaven“ velikonočními vajíčky a dekoracemi připomínající křesťanské svátky zmrtvýchvstání. 

Tolik vytoužené svátky jara jsou zde a u Hanky a Štefana už to září všemi barvami. Ubrus s jarními motivy květin a stoly plné kraslic a svící ve tvaru vajíček jsou jen hrstkou toho, co ukázali svým fanouškům. Nachystaná už je i odměna za pomlázku v podobě cukrovinek, čokoládových bonbónů a sladkostí, samozřejmě té nejvyšší kvality.

 „Jak vypadá výzdoba u vás? Pošlete fotku! Tu nejhezčí odměníme mým novým albem Na správné cestě!“ pyšně napsal Štefan Margita pod snímky nádherně vyzdobené tabule v pražském bytě Hany Zagorové. Kdo je strůjcem téhle parády, je přitom nabíledni. Tuhle činnost si totiž operní zpěvák nenechá ujít nejen o Velikonocích! Podobně totiž dekoruje byt i o Vánocích.

VIDEO: Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání

Video
délka: 02:45.52
Video se připravuje ...

Hana Zagorová (75) jde z nemocnice domů! Margita prozradil její přání Markéta Reinischová

Fotogalerie
39 fotografií