Svým fanouškům ale už leccos prozradila dnes ráno. „Ahoj! Krásnou neděli všem vám přeji. A kdo má chuť na trochu romantiky s předstihem, už dnes na Voyo vychází sedmá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Hned co bude venku, se vám opět ozvu,“ prohlásila.

Kromě vystoupení osmičky účinkujících se totiž diváci dočkají speciálního hudebního čísla porotkyně Evy Burešové a jejího partnera, šéfkuchaře Přemka Forejta. Jedná se o jejich první společné hudební vystoupení a je celkem logické, že k němu dochází právě ve Tváři. Tedy na místě, kde se seznámili.

Věřte, že duet Us, který původně zpívají Alicia Keys a James Bay, nemůže znít romantičtěji než právě v podání zamilovaných Evy a Přemka. Zvlášť když na jeho konci přijde obrovské překvapení…

VIDEO: Porotce MasterChefa Forejt otevřeně o svatbě s Burešovou: Řekl, jaká bude!

Video
délka: 03:04.80
Video se připravuje ...

Porotce MasterChefa Forejt otevřeně o svatbě s Burešovou: Řekl, jaká bude! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Užila jsem si to moc, i když jsme během nácviku stáli zády k sobě, protože jsme se oba styděli,“ prozrazuje Eva. A Přemek ji doplňuje: „Včera jsme si to spolu zkoušeli poprvé. V koupelně. Dneska ráno ještě v autě a teď tady. Ten duet je podle mě krásný, budí velké emoce.

Když Eva během zpívání opustila klavír a přišla ke svému milému, všichni mohli vidět, že pod srdcem se rýsuje nový život. V upnutých šatech se jí jasně rýsuje rostoucí bříško. Ale než se diváci dočkají jejich duetu, tak se "novinkou" že jich bude pět pochlubila na sociální síti. 

Tam kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také oznámili písní. Tvoje tvář bude mít známý hlas, teď ještě jestli po tátovi, nebo po mámě. Bude nás 5! Omlouvám se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z provozních důvodů můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte,“ napsala krátce před odvysíláním show na voyo.cz herečka. 

Na televizních obrazovkách se diváci romantického vyznání dočkají v neděli 10. dubna na Nově. Přemek má z předchozího vztahu dceru Stellu a Eva zase syna Nathaniela. Díky společnému dítěti tak budou kompletní rodina, z čehož se evidentně oba moc těší. A jestli bude svatba? Tak to je další pokračování jejich romantického vztahu, který tak rádi halí tajnostmi...

Fotogalerie
46 fotografií